کد خبر 17363
۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۰

دور جدید توافقات همراه اول برای حمایت از تولیدکنندگان و پژوهشگران حوزه ICT

 دور جدید توافقات همراه اول برای حمایت از تولیدکنندگان و پژوهشگران حوزه ICT

همراه اول در حاشیه نخستین روز از برگزاری نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳ با انعقاد دو توافقنامه سه‌جانبه، بر دیدگاه خود نسبت به لزوم تقویت تولیدکنندگان داخلی تجهیزات رادیویی نسل جدید و همچنین حمایت از پژوهشگران و طرح‌های پژوهشی تأکید کرد.

به گزارش نمایندگان، همراه اول در حاشیه نخستین روز از برگزاری نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳ با انعقاد دو توافقنامه سه‌جانبه، بر دیدگاه خود نسبت به لزوم تقویت تولیدکنندگان داخلی تجهیزات رادیویی نسل جدید و همچنین حمایت از پژوهشگران و طرح‌های پژوهشی تأکید کرد.

اپراتور اول تلفن همراه کشور در روز نخست رویداد بین المللی تلکام با انعقاد دو تفاهم‌نامه سه جانبه «توسعه فناوری‌های تجهیزات رادیویی نسل جدید» و « حمایت از طرح‌های پژوهشی و پسادکتری در حوزه توسعه فناوری های کلیدی صنعت ICT» که رویکرد آنها بر حمایت از تولیدات بومی و ایده‌های پژوهشگران کشورمان است، به استقبال از آن رفت.

در آیین امضای این دو تفاهم‌نامه، نمایندگان همراه اول، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که با دغدغه پاسخگویی اثربخش به نیازهای فناورانه در زیست‌بوم فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور وارد این همکاری مشترک شدند، حضور داشتند.

انتهای پیام

کد خبر 17363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =