کد خبر 17419
۱۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۴

کریمی فیروزجائی:

جنایات رژیم صهیونیستی تأثیری در عزم جبهه مقاومت نخواهد داشت

جنایات رژیم صهیونیستی تأثیری در عزم جبهه مقاومت نخواهد داشت

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رژیم اشغالگر قدس با همدستی آمریکا برای سرپوش گذاشتن بر جنایت روزافزون در غزه به شهادت سردار عرصه دیپلماسی و مستشار زبده ملی روی آوردند که بی‌تردید این جنایات تأثیری در عزم و اراده جبهه مقاومت نخواهد داشت.

به گزارش نمایندگان،  علی کریمی فیروزجایی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: همان طور که می‌دانیم و می‌بینیم تحولات منطقه در پی ایستادگی و مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین شتاب یافته و رژیم منحوس و هیأت حاکمه دولت جنایتکار آمریکا در پی تشدید اقدامات رژیم صهیونیستی در کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم غزه نزد افکار عمومی جهان در موضع ضعف و استیصال قرار گرفته‌اند. 

وی در ادامه اظهار کرد: رژیم اشغالگر قدس با همدستی آمریکا برای سرپوش گذاشتن بر جنایت روزافزون در غزه قهرمان به شهادت سردار عرصه دیپلماسی و مستشار زبده ملی شهید سید رضی موسوی روی آوردند که بی‌تردید این جنایات تأثیری در عزم و اراده جبهه مقاومت نخواهد داشت. 

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: لازم می دانم در این شرایط حساس تأکید کنم که دولت  و رئیس جمهور مردمی با توجه به مشکلات فراوان مردم استان‌های شمالی در زمینه‌های دفع پسماند و تبدیل و تغییر کاربری اراضی با ارزش کشاورزی و باغی و فقدان صنایع مادر و خدمات‌دهی به این استان و سه استان شمالی به مسافران و گردشگران باید نگاه ویژه ای به این استان‌ها داشته باشد. 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به کاهش شدید محصولات زراعی به خصوص دو محصول استراتژیک برنج و مرکبات و عدم اقدام به موقع وزارتخانه‌های  جهاد کشاورزی و صمت در خرید تضمینی و صادرات محصولات کشاورزی اقتصاد کشاورزان هم اکنون تحت تأثر جدی قرار گرفته و در وضعیت بغرنجی قرار دارد. شایسته است دولت هر چه سریعتر برای تقویت توان اقتصادی کشاورزان  و دامداران مازندرانی اقدام کند. 

انتهای پیام

کد خبر 17419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =