کد خبر 18065
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۸

میرزایی:

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضرب شست به دشمنان ایران است

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضرب شست به دشمنان ایران است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی حضور مردم در مراسم راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را عاملی برای تضمین کم‌هزینه امنیت کشور عنوان کرد.

به گزارش نمایندگان، حجت الاسلام حسین میرزایی با بیان اینکه «قدرت دارای دو جنبه‌ی سخت و نرم است» اظهار کرد: قدرت سخت یک حکومت، توان نظامی، موشکی و نیروهای مسلح و مهمترین مولفه‌ی قدرت نرم آن، پشتوانه مردمی است.

وی با تاکید بر ضرورت حضور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید کرد: وقتی که مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور گسترده پیدا می‌کنند، در واقع ضرب شست قدرت نرم را به دشمنان کشور نشان می‌دهند که باعث می‌شود اگر خدای نکرده دشمنان کشور خیالی را در ذهن خود می‌پرورانند، این خیال خنثی و کنار زده شود. بنابراین یکی از راه‌ها برای آنکه با توجه به اوضاع منطقه دشمنان را در محاسبات‌شان سر جای خود بنشاند و بدون کمترین هزینه‌ای امنیت کشور را تضمین کند، حضور گسترده مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

این نماینده مجلس همچنین اتفاقات و تحولات اخیر در منطقه را از جمله وجوه تمایز راهپیمایی امسال روز ۲۲ بهمن با سال‌های گذشته عنوان کرد و گفت: این اتفاقات شرایط زمانی ما را متمایز کرده و مستلزم آن است که ما کنش‌گری واقعی خودمان را به واسطه حضوری گسترده نشان دهیم.

انتهای پیام

کد خبر 18065

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =