کد خبر 18114
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۷

رئیسی:

مردم می‌دانند حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن چه نقشی در ناامیدی دشمنان دارد

مردم می‌دانند حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن چه نقشی در ناامیدی دشمنان دارد

رییس‌جمهور، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را جلوه‌ای از انسجام ملی و امید به آینده دانست و گفت: مردم می‌دانند که حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن چه میزان در امیدآفرینی برای کشور و یاس و ناامیدی دشمنان نقش دارد.

به گزارش نمایندگان، آیت الله سیدابراهیم رئیسی روز شنبه ۲۱ بهمن در گفت‌و گویی تاکید کرد: مردم عزیز ایران، بسیار زمان شناس هستند و می‌دانند که حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن چه میزان در امیدآفرینی برای کشور و یاس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی نقش دارد.

رییس‌جمهور حضور مردم در همه مناسبت‌های کشور را همیشه امیدبخش و امیدآفرین خواند و افزود: دهه فجر، دهه امید است و حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌تواند جلوه‌ای از انسجام ملی و امید به آینده را ترسیم کند.

آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، شکرگذاری از خداوند برای انقلاب شکوهمند اسلامی است، تصریح کرد: همچنین این حضور جلوه‌ای از میثاق با ولایت و رهبری است و یقین دارم که مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، باشکوه تر از سال‌های گذشته حاضر خواهند شد.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی توانسته به اهداف مقدس خود نزدیک و نزدیک تر شود و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند که ما به قله نزدیک شدیم، امید است که حضور مردم بتواند بسیاری از گره‌ها را بگشاید.

کد خبر 18114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =