کد خبر 18073
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:

انتخابات مهم‌ترین عرصه برای نمایش اتحاد و انسجام ملی است

انتخابات مهم‌ترین عرصه برای نمایش اتحاد و انسجام ملی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: انتخابات مهم‌ترین عرصه برای نمایش اتحاد و انسجام ملی است.

به گزارش نمایندگان،  سیدعلی مهاجر صبح سه شنبه در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی یوم‌الله ۲۲ بهمن اظهار کرد: هر عرصه‌ای که موجب انسجام، اتحاد، امید و اقتدار ایران اسلامی می‌شود، هدف توپخانه‌های دشمن می‌شود از جمله دهه فجر و انتخابات که مهم‌ترین عرصه برای نمایش اتحاد و انسجام ملی است.

وی افزود: تعظیم شعائر انقلاب اسلامی در شرایط کنونی که زیر بارش سنگین تبلیغات منفی و مخرب رسانه‌ای قرار داریم ضروری است لذا جشن ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب باید باشکوه و عظیم و مردمی باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: به واسطه ماهیت مردمی انقلاب، جشن انقلاب نیز با مردم معنی پیدا می‌کند و همه برنامه‌های دستگاه‌ها باید مردم محور باشد نه محدود به کارکنان.

وی افزود: با توجه به گسترش رسانه‌ها و فضای مجازی در در زندگی نسل امروز و حجم تبلیغات سو دشمنان، مراسم‌ها و مناسبت‌های ملی و مذهبی باید پررنگ‌تر با فضای تبیینی باشد تا تأثیر آن‌ها بر اذهان عمومی را خنثی شود.

مهاجر اظهار کرد: با برنامه‌ریزی برنامه‌های مفرح و شاد با تجربه جشن کیلومتری غدیر، جشن انقلاب را باشکوه برگزار کنید.

وی افزود: دشمن از هر روشی برای ضربه زدن به ایران اسلامی و مردم انقلابی استفاده می‌کند، از جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی تا ترور و کشتار مردم بی‌گناه لذا مباحث تأمینی و امنیتی را در مراسم‌ها با دقت ملاحظه شود.

انتهای پیام 

کد خبر 18073

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =