کد خبر 18124
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

مشارکت حداکثری مایه اقتدار خواهد بود

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: مشارکت حداکثری مایه اقتدار بیشتر و امنیتی فراگیر خواهد بود و استحکام همه جانبه ارکان انقلاب را ضمانت خواهد کرد.

به گزارش نمایندگان، حجت‌الاسلام حجت سالاری  گفت: مردم ایران اسلامی با انقلاب سال ۵۷ مسیری را انتخاب کرده‌اند که در این مسیر استکبارستیزی، پایبندی به ارزش‌های الهی، آزادی از قید طاغوت‌های عالم و عزت اسلام مهمترین شاخصه‌های طی طریق است و آنچه قوام این حرکت را به همراه داشته و دارد مکتب، مرجعیت و مردم است.

وی افزود: مکتب و مرجعیت زمانی در صحنه زندگی جامعه و جهان نقش آفرین خواهند بود و زمینه دستیابی به سعادت الهی و رضایت پرودگار را فراهم می‌کند که  مردم آن‌ها را همراهی کنند، گفت: در این راستا شاهد تلاش شبانه روزی و هزینه‌های صدها میلیون دلاری دشمن در مسیر ضعیف کردن اراده ملت و از بین بردن اعتقادات مذهبی و سیاسی مردم در همراهی با مکتب و مرجعیت هستیم.

حجت الاسلام سالاری اظهار کرد: شواهد گوناگون در اقصی نقاط عالم گویای این حقیقت است که انقلاب اسلامی با تکیه بر ولایت فقیه و همراهی مردم، نه تنها مایه عزت اسلام شده، بلکه الگوی جوامع مختلف بشری برای رهایی از یوغ استکبار و زیاده خواهی زورگویان عالم است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: مشارکت حداکثری مایه اقتدار بیشتر و امنیتی فراگیر خواهد بود و استحکام همه جانبه ارکان انقلاب را ضمانت خواهد کرد.

وی تصریح‌کرد: یکی از مهمترین مسائلی که در این مسیر ملت مجاهد ایران انتخاب کرده‌اند و باید به آن اهتمام داشته باشند انتخاب نماینده‌ای در تراز این انقلاب و این هدف است و لذا نماینده این مردم باید با آرمان و اهداف اسلامی بتواند در سنگر مجلس شورای اسلامی با وضع قوانین، نظارت بر عملکردها و تعهد به امورات مختلفی که جزء وظایف او شمرده شده، مایه افتخار مردم و پیشبرنده سیاست‌های انقلابی نظام و مایه یأس دشمنان باشد.

حجت الاسلام سالاری اظهار کرد: جهادی بودن، مردمی بودن، نهراسیدن از مورد هجمه دشمن قرار گرفتن، نداشتن ارتباط قبلی و بعدی با زیاده خواهان و ایادی بیگانه جزء مولفه های اصلی نمایندگان است.

انتهای پیام

کد خبر 18124

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =