کد خبر 18533
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲

مردم با حضور در انتخابات دشمن را مایوس کردند

مردم با حضور در انتخابات دشمن را مایوس کردند

نماینده پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «مردم با حضور در پای صندوق‌های رای دشمنان را مایوس کردند» گفت: وظیفه مجلس شورای اسلامی و دولت تلاش برای حل مشکلات مردم به خصوص در بعد معیشتی است.

به گزارش نمایندگان،  فرهاد بشیری با بیان این‌که «مردم همواره در عرصه‌های مختلف همچون راهپیمایی‌ها و انتخابات مشارکت گسترده داشتند»، گفت: با توجه به این‌که گردش همه امور با رای و نظر مردم است، مردم در تعیین سرنوشت خود مشارکت دارند. طبیعتا افزایش مشارکت منجر به اتفاقات خوبی برای کشور در حوزه‌های مختلف امنیتی  - اجتماعی – فرهنگی و سیاسی می‌شود.

وی ادامه داد: در این بین بدخواهان ملت تلاش می‌کنند از روش‌های مختلف به مردم خسارت وارد کنند که این اواخر با تغییر تاکتیک به این شکل وارد شده است که مردم را برای حضور در پای صندوق‌های رای مایوس کنند برای رسیدن به این هدف تبلیغات گسترده‌ای را انجام دادند منتهی موفق نشدند و مردم در انتخابات حضور پیدا کردند.

منتخب مجلس دوازدهم تاکید کرد: اکنون وظیفه مسئولان حل مشکلات مردم و داشتن برنامه جامع‌تر و کامل‌تر در حیطه اقتصادی و معیشتی و تقویت ارزش پول ملی است مجلس دوازدهم و دولت سیزدهم باید قوی‌تر حرکت کنند تا مردم شیرینی حضورشان در پای صندوق‌های رای دریافت کنند.

انتهای پیام

کد خبر 18533

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =