کد خبر 18718
۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵

زاهدی:

پاسخ ایران در صورت تکرار خطای رژیم صهیونسیتی قاطعانه تر خواهد بود

 پاسخ ایران در صورت تکرار خطای رژیم صهیونسیتی قاطعانه تر خواهد بود

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به رژیم صهیونیستی و حامیان او اخطار می‌دهم که در صورت تکرار خطایی دیگر، محکم‌تر، قاطعانه‌تر و در حجم وسیع‌تری پاسخ داده خواهد شد.

به گزارش نمایندگان، محمدمهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ صحن مجلس در تذکری در نطق میان دستور خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، به‌ویژه شهدای مقاومت از جمله سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی، زاهدی و حاج‌رحیمی گفت: وظیفه می‌دانم از نیروهای مسلح کشور، به‌ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکر کنم که جانانه سیلی محکمی به رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیست زدند. همچنین به رژیم صهیونیستی و حامیان او اخطار می‌دهم که در صورت تکرار خطایی دیگر، محکم‌تر، قاطعانه‌تر و در حجم وسیع‌تری پاسخ داده خواهد شد.

وی در ادامه فرارسیدن روز ارتش را تبریک گفت و از رشادت‌های ارتشیان در عرصه‌های مختلف تشکر کرد.

این نماینده مجلس همچنین در تذکری به رئیس جمهور و وزیر کشور تاکید کرد: طی چند سال گذشته بارها و بارها به صورت حضوری یا مکاتبه یا تذکرات متعدد در صحن مجلس موضوع ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز را مطرح و خواهان سروسامان دادن به آن شده‌ام. هرچند که اقداماتی انجام شده است اما به هیچ عنوان کفایت نمی‌کند. حوادث تروریستی در کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان و فارس نشان از آن دارد که حضور آنان در کشور و استان کرمان تبعات بسیار ناگواری از حیث امنیت، اقتصاد، مسائل اجتماعی و فرهنگی به دنبال داشته است. امیدوارم که در این خصوص با سرعت و قاطعیت اقدام لازم صورت بگیرد.

زاهدی در بخش دیگری از نطق میان دستور خود با نامید بر لزوم رفع مشکلات آبی حوزه انتخابیه‌اش، از رئیس جمهور خواست تا موضوع عزل مدیر شرکت ملی مس ایران را پیگیری کند.

انتهای پیام

کد خبر 18718

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =