کد خبر 18717
۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۹

علیپور:

ناکارآمد ارزیابی کردن مجلس دور از انصاف است

ناکارآمد ارزیابی کردن مجلس دور از انصاف است

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی با بیان اینکه مردم این استان همواره مقابل گروهک های ضد انقلاب و تجزیه طلب ایستاده‌اند، گفت: انتصاب تبلیغات تفرقه افکنانه و ضد امنیت ملی و پان ترکیستی به هیچ وجه زیبنده مردم آذربایجان غربی نیست.

به گزارش نمایندگان، محمد علیپور در جلسه علنی امروز در نطق میان دستور خود گفت: مردم استان آذربایجان غربی از بدو پیروزی انقلاب همواره مقابل گروهک های ضد انقلاب و تجزیه طلب از جمله حزب منحله دموکرات، کومله، پژاک و سایر گروهک ها با تقدیم هزارن شهید همچون جواد قنبری ها اولین فرمانده سپاه ماکو، شهید بهزاد دربندی ها شهید نادر علیزاده ها، مهدی امینی ها، حیدرزاده ها، آخوندزاده ها و شهید میلاد میرزایی ایستادند و با نثار جان خود از وطن خویش پاسداری کردند وهنوز هم باب شهادت در آذربایجان غربی باز است.

وی با بیان اینکه آذربایجان همواره دژ نفوذناپذیر اسلام و انقلاب بوده و از محبان اهل بیت (ع) است، افزود: مردم آذربایجان غربی از اولین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی با مجاهدت‌های مرحوم حجت الاسلام حسنی نماینده فقید حضرت امام و رهبری در آذربایجان غربی در خط رهبری امامین انقلاب بوده و خواهند بود.

نماینده ماکو در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به علت عدم بررسی دقیق صلاحیت ها، بداخلاقی برخی کاندیداها و عدم نظارت بر رفتار آنها در ایام تبلیغات انتخاباتی در حق مردم آذربایجان غربی جفا شد. البته با توجه به فرمایش  حضرت امام (ره) که میزان رای ملت است، باید به رای مردم احترام گذاشت من نیز به نتیجه آرای صندوق احترام گذاشته و به منتخب مردم شهرهای ماکو، چالدران، شوط و پلدشت تبریک می گویم منتها انتصاب تبلیغات تفرقه افکنانه و ضد امنیت ملی و پان ترکیستی به هیچ وجه زیبنده مردم آذربایجان غربی نیست.

علیپور افزود: مجلس یازدهم در طول چهارسال فرصت خدمت با برکت خود افتخار لقب انقلابی بودن را به واسطه تصویب قوانین کاربردی و موثر در بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم و با نظارت دقیق و تاثیرگذار و همراهی توام با تعامل مثبت با دولت و پرهیز از وارد شدن به مسائل حاشیه ای و ویژگی های خاص فوق از جمله ساده زیستی از مقام معظم رهبری دریافت کرد.

وی توضیح داد: مجلس یازدهم با نصب العین قرار دادن دغدغه های اصلی مردم و مقام معظم رهبری با متمرکز شدن به وظیفه اصلی مجلس یعنی قانونگذاری با اولویت مسائل اقتصادی مسیر خدمتگزاری برای دولت جهت حل مشکلات معیشتی فراهم کرد در این بین برخی جریانات و افراد، مجلس را ناکارآمد ارزیابی می کنند که دور از انصاف است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: کارکرد هر نماینده از طریق چگونگی حضور در جلسات علنی مجلس و کمیسیون ها و پیگیری مطالبات مردم با ارتباط گیری با وزرا و مسئولین استانی ارزیابی می گردد. بنده با حضور فعال در صحن های علنی و مشارکت  در بحث ها و مذاکرات با تایید هیات رئیسه جزو افراد فعال مجلس بوده و در طول خدمت چهار ساله خود مطالبه های اصلی چهار شهرستان مدنظر قرار داده و پیگیری امورات اساسی حوزه انتخابیه ام بودم.

انتهای پیام

کد خبر 18717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =