کد خبر 18737
۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۹

همتی:

ابهت پوشالی رژیم صهیونیستی با عملیات وعده صادق شکست

ابهت پوشالی رژیم صهیونیستی با عملیات وعده صادق شکست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ابهت پلید و پوشالی رژیم صهیونیستی با عملیات وعده صادق شکست، گفت: این اقدام نشان داد که ایران در قبال حفظ تمامیت ارضی خود با کسی تعارف ندارد.

به گزارش نمایندگان، حسن همتی بااشاره به عملیات وعده صادق گفت: عملیات وعده صادق یکی از عملیات‌های استراتژیک و بسیار تاثیرگذار در منطقه بود. رژیم صهیونیستی و حامیانش تصور نمی‌کردند که ایران چنین عملیاتی را انجام دهد. چراکه رژیم صهیونیستی را در یک پدافند قدرتمند قرار داده بودند که به زعم خودشان کسی نمی‌تواند آن را مورد هدف قرار دهد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی سال‌هاست که از طرق مختلف تهدید و ترور می‌کند. چندی قبل کنسولگری ایران در دمشق را مورد هدف قرار داد که این اقدام مغایر اصول و مقررات بین‌المللی است و برای ما قابل تحمل نبود. پس مسئولان در سطح عالی تصمیم گرفتند دفاع جانانه‌ای داشته و از این رو چند روز قبل محل‌های نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی مورد هدف پهپادها و موشک‌های ما قرار گرفت.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: این اقدام نشان داد که ایران در مقابل تمامیت ارضی خود با کسی تعارف ندارد کما اینکه به آمریکا و کشورهای منطقه پیام داد انجام هرگونه حمله از خاک و هوای کشورها باعث انجام اقدام مقابل به مثل می‌شود.

همتی با بیان اینکه عملیات وعده صادق تاثیر خوبی در روحیه مردم داشت، گفت: این عملیات ابهت پلید و پوشالی رژیم صهیونیستی را شکست. جمهوری اسلامی ایران برای اولین بار رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار داد که موفق هم بود.

انتهای پیام

کد خبر 18737

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =