کد خبر 18754
۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۲

اعظمی:

هرگونه اقدام به تجاوز به کشورمان را در هر کجای دنیا پاسخ می‌دهیم

هرگونه اقدام به تجاوز به کشورمان را در هر کجای دنیا پاسخ می‌دهیم

نماینده جیرفت و عنبرآباد گفت: پاسخ ایران به رژیم صهیونیستی ثابت کرد که ما ملت امام حسین هستیم و هرگونه اقدام به تجاوز به کشورمان را در هر کجای دنیا پاسخ می‌دهیم و دوران بزن در رو تمام شده است.

به گزارش نمایندگان، ذبیح‌الله اعظمی در جلسه علنی در نطق میان دستور خود با اشاره به عملیات وعده صادق گفت: اقدام قدرتمندانه نظامی ایران در پاسخ به تجاوز صهیونیست‌ها و استفاده از حق ذاتی دفاع مشروع از خود، طبق ماده ۵۱ منشور سازمان ملل صورت گرفت. پاسخ ایران به رژیم صهیونیستی ثابت کرد که ما ملت امام حسین هستیم و هرگونه اقدام به تجاوز به کشورمان را در هر کجای دنیا پاسخ می‌دهیم و دوران بزن در رو تمام شده است.

این نماینده مجلس در ادامه با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار داده است، افزود: با هر بی‌ثباتی سیاسی در جهان و منطقه قیمت ارز و سکه بالا و پایین می‌شود. دولت باید برای این وضعیت فکر اساسی داشته باشد. سیاست خارجی متوازن و بر اساس اصل حکمت، عزت و مصلحت نظام در دستور کار دستگاه دیپلماسی قرار گیرد.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان با قدردانی از رئیس جمهور و هیات دولت برای تصویب مصوبه استان کرمان جنوبی با مرکزیت جیرفت گفت: هرچه سریعتر این لایحه به مجلس تقدیم شود. عمده زیرساخت‌ها از جمله تعدادی از ادارات کل و حتی ساختمان استانداری برای این مهم آماده است.

اعظمی با بیان اینکه نباید از جیب کشاورزان و تولید کننده برای مصرف کننده هزینه شود، افزود: برنامه طرح الگوی کشت نیاز به بازبینی و کار کارشناسی دقیق دارد که در آن می‌بایست با تاکید برآمایش سرزمینی به موضوع تنوع کشت گیاهان زراعی، باغی، دارویی و توسعه کشت‌های گلخانه‌ای در هر استان و قطب های  مهم کشاورزی کشور با مصرف بهینه آب و افزایش عملکرد در واحد سطح توجه و برنامه‌ریزی شود.

اعظمی خواستار ارائه لایحه آبخیزداری و آبخوانداری به مجلس شد.

انتهای پیام

کد خبر 18754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =