کد خبر 18873
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۶

قادری درگفتگو با نمایندگان:

طبل رسوایی غرب و غربگراها باهم به صدا درآمد

طبل رسوایی غرب و غربگراها باهم به صدا درآمد

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: اکنون که طبل رسوایی غرب در جهان به صدا درآمده است، چرا مدعیان به پوچ بودن اعتماد به غرب اعتراف نمی‌کنند؟

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی به نمایندگان گفت: غزه ویترینی است از تمام ادعاهایی که غرب و آمریکا مطرح کرده است. ما سال‌ها نیاز بود که آنها ماهیت خود را آشکار کنند و به شکلی نشان دهند که ادعاهایشان غیر واقعی و پوچ است.

وی در ادامه گفت:  ادعاهای حقوق بشری آمریکا و غرب کاملاً غلط از آب درآمد و و تمام شعارهایی که مطرح می‌کردند همه دروغ بودند و نادرستی ادعاهای آنها برای جهان روشن شد.

قادری اضافه کرد: حال که طبل رسوایی غرب و غربگراها هر دو باهم به صدا درآمده، وقت آن رسیده که بسیاری از مدافعان غرب‌ و همه آنهایی که چشمان خود را بر حق بستند، روزه سکوت خود را بشکنند و نسبت به این آزادی خواهی واکنش نشان دهند؛ چرا که این فریاد  جهانی شده و قابل کتمان نیست.

وی اضافه کرد: اکنون که طبل رسوایی غرب در جهان به صدا درآمده است، چرا مدعیان به پوچ بودن اعتماد به غرب اعتراف نمی‌کنند؟

عضو کمیسیون ویژه جهش تولید افزود: اثبات شد که دولت‌مردان غربی و آمریکا نه به حقوق بشر اعتقادی دارند نه به اصطلاح برابری  بها داده‌اند نه به کشورهای دیگر. زیرا در عین حال که بیشترین منافعشان از کشورهای عربی و مسلمان است اما بیشترین لطمه  و ضربه را به مسلمانان و کشورهای عربی می‌زنند.

وی ادامه داد: آمریکا و غربی‌ها  نه برای رفاقت و دوستی با کشورهای دیگر احترام قائل هستند نه پایبند به شعارهای دروغین خود می‌مانند.

قادری گفت: آمریکا از دوستی با عرب ها می‌گوید ولی بیشترین جرم و جنایت را در حق عربها انجام داده‌اند و به هیچی پایبند نیستند.

وی گفت:در نظام لیبرال دموکراسی سرکوب دیدگاه های مخالف و  آزادی بیان و دانشجو و همه اینها نشان داد که اینها ادعاهایی دروغین بیشتر نیست و  برخوردی هم که الان با  دانشجویان خود انجام می‌دهند به صورت کلی ناقض بحث آزادی اندیشه و کرسی های آزاد اندیشی است که دولت‌مردان غربی از آن دم می‌زنند.

وی با بیان اینکه در فرهنگ لیبرال دموکراسی ادعاهای آزاداندیشی جایگاهی ندارند. ارزش‌ها و باورهای حاکم برای نظام به گونه‌ایست که کشورهای دیگر را ترغیب می‌کند که به سمت این نظام حرکت کنند که با این سرکوب‌ها نشان دادند آنچه ادعا دارند کاملاً دروغ است و این برای جهان به اثبات رسید.

وی اضافه کرد: دولتمردان نظام لیبرال دموکراسی نشان دادند که آنها ابزارها را برای مطامع و اهداف خود استفاده می‌کنند و هر جا منافع آنها اقتضا کند تمام ارزش های بشری را  زیر پا می‌گذارند و  فرد و جریان و  ملتی که سد راهشان شود با آن برخورد می‌کنند.

انتهای پیام

کد خبر 18873

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =