کد خبر 18926
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۲

مردم در مرحله دوم انتخابات نیز انتخابی آگاهانه خواهند داشت

مردم در مرحله دوم انتخابات نیز انتخابی آگاهانه خواهند داشت

نماینده رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: همانطور که مردم در دور اول انتخابات نشان دادند که تحت تاثیر لیست‌های احزاب و جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرند بلکه خودشان انتخاب می‌کنند، ان‌شاءالله در مرحله دوم انتخابات نیز انتخابی آگاهانه خواهند داشت.

به گزارش نمایندگان، حجت الاسلام حسین جلالی با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت اظهار کرد: مردم باید توجه داشته باشند که بُرنده‌ترین سلاح برای دشمن و قوی‌ترین ابزار برای اقتدار یک کشور حضور مردم پای صندوق‌های رای است.

وی تاکید کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای در داخل کشور اقتدارآفرین و امنیت ساز است و می‌تواند موجب پیشرفت کشور شود.

این نماینده مجلس عنوان کرد: شایسته است که مردم در مرحله دوم انتخابات به دو نکته توجه کنند؛ اولین نکته این است که حضور مردم برای جمهوری اسلامی ایران امری مهم است و این حضور یک پیروزی برای نظام حساب می‌شود. دوم نکته‌ای که مردم باید مورد توجه قرار دهند این است که باید سعی کنند افرادی را انتخاب نمایند که واقعاً دلسوز مردم باشند و دغدغه مردم را داشته باشند.

جلالی با تاکید بر اینکه مردم نباید در انتخاب نمایندگان مجلس در گیر و دار مسائل حزبی و جناحی باشند، گفت: همانطور که مردم در دور اول انتخابات نشان دادند که تحت تاثیر لیست‌های احزاب و جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرند بلکه خودشان انتخاب می‌کنند، ان‌شاءالله در مرحله دوم انتخابات نیز انتخابی آگاهانه خواهند داشت.

انتهای پیام

کد خبر 18926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =