کد خبر 18953
۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶

استاندار زنجان:

انتخاب امروز مردم در ۴ سال آینده‌ زنجان تاثیر می‌گذارد

انتخاب امروز مردم در ۴ سال آینده‌ زنجان تاثیر می‌گذارد

استاندار زنجان گفت: مردم در نظر داشته باشند که انتخاب آنان در ۴ سال آینده زنجان تاثیرگذار است.

به گزارش نمایندگان،  محسن افشارچی امروز (جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ ماه) با حضور در پای صندوق رأی در مرحله دوم دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی به ۴۰ درصد کرسی‌های استان زنجان رای می‌دهیم.

وی ضمن دعوت مردم زنجان برای رفتن به پای صندوق‌های رأی، عنوان کرد: مردم باید در نظر داشته باشند که انتخاب امروز آنان قطعا در ۴ سال آینده‌شان تاثیرگذار خواهد بود.

استاندار زنجان ادامه داد: برگزاری دور دوم انتخابات نشان می‌دهد که جمهوری اسلامی برای محکم‌تر شدن پایه‌های دموکراسی در کشور، سازوکارهای مناسبی دارد.

افشارچی با تاکید بر ضرورت شرکت واجدان شرایط در انتخابات در این ۲ حوزه انتخابیه استان زنجان، خاطرنشان کرد: از ۵ نماینده مردم استان زنجان در مجلس شورای اسلامی ۳ نماینده به مجلس دوازدهم راه یافته‌اند و ۲ نماینده دیگر در این دوره انتخاب می‌شوند که این تعداد کم نیست و در سرنوشت استان طی چهار سال آینده بسیار موثر است.

به گزارش نمایندگان،  ۲۸۹ شعبه ثابت و ۲۰۲ شعبه سیار اخذ رای توسط هیأت‌های اجرایی حوزه‌های مختلف انتخابیه استان زنجان تعیین شده است.

در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این دو حوزه انتخابیه، قریب به ۱۰ هزار نفر عوامل اجرایی و افراد درگیر در انتخابات روند اجرایی انتخابات را برعهده خواهند داشت.

انتهای پیام

کد خبر 18953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =