کد خبر 18971
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵

اسامی ۲۹۰ نماینده منتخب مجلس دوازدهم + جدول تفکیکی

اسامی ۲۹۰ نماینده منتخب مجلس دوازدهم + جدول تفکیکی

با اعلام نتایج نهایی انتخابات مجلس دوازدهم، منتخبان جدید مجلس شورای اسلامی مشخص شدند.

به گزارش نمایندگان، مرحله‌ی دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه 21 اردیبهشت ماه با رقابت 90 نامزد برای تصدی 45 کرسیِ باقی‌مانده‌ی خانه‌ی ملت به سرانجام رسید و به این ترتیب همه 290 منتخب جدید مجلس شورای اسلامی مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

تبریز و آذرشهر و اسکو

مسعود پزشکیان

روح‌الله متفکر آزاد

علیرضا منادی

علی جعفری‌آذر

رضا صدیقی

علیرضا نوین

اهر و هریس

بیت‌الله عبداللهی

بناب

علی باقری

سراب

مجید نصیر پور

شبستر

محمود طاهری

کلیبر و خداآفرین و هوراند

بهنام رضوانی

مراغه و عجبشیر

سید فرید موسوی

مرند و جلفا

عزت‌الله حبیب‌زاده

ملکان

زهرا خدادادی

میانه

سید مرتضی حسینی

مهدی اسماعیلی

هشترود و چاراویماق

فرامرز شهسواری

ورزقان

رضا علی‌زاده

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ارومیه

حاکم ممکان

سید سلمان ذاکر

شهین جهانگیری

بوکان

محمدقسیم عثمانی

سردشت، میرآباد و پیرانشهر

کمال حسین‌پور

خوی و چایپاره

عادل نجف‌زاده

ماکو و چالدران و پلدشت و شوط

عمر علی‌پور اقدم

سلماس

یعقوب رضازاده

مهاباد

سلام ستوده

میاندوآب و چهاربرج و باروق

علی احمدی

شاهین‌دژ و تکاب

محمد میرزایی

نقده و اشنویه

عبدالکریم حسین‌زاده

اردبیل

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اردبیل و نمین و نیر و سرعین

علی نیکزاد

صدیف بدری

احد بیوته

پارس‌آباد و بیله‌سوار و اصلاندوز

ابراهیم فهیمی

خلخال و کوثر

وحید کنعانی

گرمی و انگوت

محمد خوش‌سیما

مشگین‌شهر

بابک رضازاده

اصفهان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اصفهان و جرقویه و ورزنه و هرند, و کوهپایه

امیرحسین بانکی‌پورفر

عباس مقتدایی

مهدی طغیانی

رسول بخشی

حامد یزدیان

اردستان

احمد بخشایش اردستانی

شاهین‌شهر و میمه و برخوار

حسینعلی حاجی‌دلیگانی

خمینی‌شهر

محمدتقی نقدعلی

سمیرم

رحیم کریمی

شهرضا و دهاقان

حبیب قاسمی

فریدن، چادگان، فریدون‌شهر، بوئین و میاندشت

سید مجید حسینی

فلاورجان

رمضان رحیمی

کاشان و آران و بیدگل

مصطفی معینی

گلپایگان و خوانسار

سید مسعود خاتمی

لنجان

اکبر پولادی‌باغبادرانی

مبارکه

زهرا سعیدی

نائین و خور و بیابانک

الهام آزاد

نجف‌آباد و تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

نطنز و بخش قمصر

حسین عبدلی

مسیحیان ارمنی جنوب

گقارد منصوریان

البرز

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

کرج، اشتهارد و فردیس

علیرضا عباسی

علی شیرین زاد

ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ

علی حدادی

ایلام

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

‌ایوان، چرداول،‌ مهران,‌ ملکشاهی، سیروان‌

فریدون همتی

سارا فلاحی

دهلران، دره‌شهر، آبدانان و بدره

اسدالله چراغی

بوشهر

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بوشهر، گناوه و دیلم

جعفر پورکبگانی

دشتی و تنگستان

غلامحسین زارعی

دشتستان

ابراهیم رضایی

کنگان و دیر و جم و عسلویه

موسی احمدی

تهران

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

تهران، شمیرانات، اسلامشهر، ری و پردیس

سیدمحمود نبویان

امیرحسین ثابتی منفرد

حمید رسایی

محمدباقر قالیباف

رضا تقی‌پور انوری

روح‌الله ایزدخواه

مرتضی آقاتهرانی

منوچهر متکی

اسماعیل کوثری

مهدی کوچک‌زاده

علی یزدی خواه

علی خضریان

مالک شریعتی

کامران غضنفری

بیژن نوباوه

محمد سراج 

ابوالفضل ظهره وند  

حسین صمصامی  

زهره سادات لاجوردی 

احمد نادری 

ابراهیم عزیزی  

سمیه رفیعی 

پیمان فلسفی  

ابوالقاسم جراره 

سید مرتضی محمودی

مجتبی رحماندوست

عبدالحسین روح الامینی

مجتبی زارعی

زینب قیصری

علیرضا سلیمی

پاکدشت

فرهاد بشیری

دماوند و فیروزکوه

شاهرخ رامین

رباط‌کریم و بهارستان

حسن قشقاوی

شهریار، قدس و ملارد

حسین حق‌وردی

ورامین و پیشوا و قرچک

علی خزائی

زرتشتیان

بهشید برخوردار

کلیمیان

همایون سامه یح نجف‌آبادی

مسیحیان آشوری و کلدانی

شارلی انویه تکیه

مسیحیان ارمنی شمال

آرا شاوردیان

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

شهرکرد و بن و سامان

احمد راستینه

اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار

حمیدرضا عزیزی

بروجن

غلامرضا میرزایی

لردگان و خانمیرزا و فالرد

سید روح‌الله موسوی

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بیرجند و درمیان و خوسف

سید حسن هاشمی

نهبندان و سربیشه

مصطفی نخعی

قائنات و زیرکوه

سلمان اسحاقی

فردوس و سرایان و طبس و بشرویه

محمد نصیری

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

تربت‌جام و تایباد و باخرز و صالح‌آباد

عثمان سالاری

تربت‌حیدریه و مه‌والت و زاوه

محسن زنگنه

چناران و طرقبه شاندیز و گلبهار

حسن امامی راد

خواف و رشتخوار

امیر توکلی رودی

سبزوار و جغتای و جوین و خوشاب و داورزن و ششتمد

بهروز محبی نجم‌آبادی

محمدرضا محسنی ثانی

فریمان و سرخس و بخشهای احمدآباد و رضویه

سید احسان قاضی‌زاده

قوچان و فاروج

علی آذری

کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن و کوه‌سرخ

جواد نیک‌بین

گناباد و بجستان

هادی محمدپور

نیشابور و فیروزه و زبرخان میان‌جلگه

محمد رستمی

سید یحیی سلیمانی

درگز

حسین محمدزاده

مشهد و کلات

نصرالله پژمانفر

میثم ظهوریان

علی اصغر نخعی راد

حسنعلی اخلاقی امیری

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اسفراین و بام صفی‌آباد

هادی قوامی

شیروان

عباس قدرتی

بجنورد و مانه و سملقان و جاجرم و گرمه و راز و جرگالن

سید محمد پاک‌مهر

محمدمهدی شهریاری

خوزستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اهواز و باوی و حمیدیه و کارون

مجتبی یوسفی

سید محسن موسوی‌زاده

محمد عمیر

آبادان

جلیل مختار

جواد سعدون زاده سید محمد مولوی

اندیمشک

جهانبخش قلاوند

ایذه و باغ‌ملک و دزپارت و صیدون

فرشاد ابراهیم‌پور

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی

امیر حیات مقدم

بهبهان و آغاجاری

محمدطلا مظلومی

خرمشهر

مصطفی مطورزاده

دزفول

عباس پاپی‌زاده

دشت‌آزادگان و هویزه

مجید باقری

رامهرمز و رامشیر

امیرحسین نظری

شادگان

هاشم پورجعفری

مسجدسلیمان

رضا جباری

شوشتر و گتوند

سید محمد سادات

شوش و کرخه

محمد کعب عمیر

زنجان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

زنجان و طارم

مصطفی طاهری

نبی‌الله محمدی

ابهر و خرمدره و سلطانیه

منصور علیمردانی

خدابنده

احمد بیگدلی

ماه نشان و ایجرود

سید جمال موسوی

سمنان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

سمنان و مهدی‌شهر و سرخه

عباس گلرو

دامغان

علی‌اکبر علیزاده برمی

شاهرود و میامی

احمد عجم

گرمسار و آرادان

یاسر عربی

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

زاهدان

حسینعلی شهریاری

فداحسین مالکی

ایرانشهر، شهر راسک و سرباز و دلگان

رحمدل بامری

چابهار و نیک‌شهر و کنارک و قصرقند و دشتیاری و زرآباد

محمدانور بجارزهی

خاش و میرجاوه و تفتان و بخشهای نصرت‌آباد و کورین

علی کرد

زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون

محمد سرگزی

فرهاد شهرکی

سراوان و سیب و سوران و مهرستان و گلشن

محمد نور دهانی

فارس

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

شیراز و زرقان

روح‌الله نجابت

جعفر قادری

سید اسماعیل حسینی

ابراهیم عزیزی

آباده و بوانات و خرم‌بید و سرچهان

رحیم زارع

نی‌ریز و استهبان و بختگان

فرهاد طهماسبی

اقلید

مسلم صالحی

جهرم و خفر

محمدرضا رضایی کوچی

داراب و زرین‌دشت

محمدجواد عسکری

سپیدان و بیضاء

اردوان اکبرپور

سروستان و کوار و خرامه

غلامرضا توکل شوریجه

فسا

حسنعلی محمدی

فیروزآباد و فراشبند و قیروکارزین

محمدمهدی فروردین

کازرون و کوه‌چنار

غلامرضا دهقان ناصرآبادی

لارستان و خنج و گراش و اوز و جویم

علاءالدین بروجردی

لامرد و مهر

سید موسی موسوی

مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

اسفندیار عبداللهی

ممسنی و رستم

امید نصیبی

قزوین

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

قزوین و آبیک و البرز

سالار ولایتمدار

فاطمه محمدبیگی

بوئین‌زهرا و آوج

روح‌الله عباس‌پور

تاکستان

عباس بیگدلی

قم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

قم، کهک، جعفرآباد

مجتبی ذوالنور

قاسم روانبخش

محمد منان رئیسی

کردستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

سنندج، دیواندره، کامیاران

محسن فتحی

سالار مرادی

بیجار

علیرضا زندیان

سقز، بانه

محسن بیگلری

دهگلان ـ قروه

محمدرسول شیخی

مریوان سروآباد

امید کریمیان

کرمان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

کرمان و راور

شهباز حسن‌پور

مجید دوستعلی

بافت و رابر و ارزوئیه

یاسر سلیمانی

بم و ریگان و فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

جیرفت و عنبرآباد

بهنام سعیدی

رفسنجان و انار

احمد اناری محمدی

زرند و کوهبنان

عبدالحسین همتی

سیرجان و بردسیر

محمد معتمدی‌زاده

شهربابک

غلامرضا نویدی

کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه‌گنج و فاریاب و جازموریان

منصور شکراللهی

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

کرمانشاه

محمد رشیدی

عبدالرضا مصری

فضل الله رنجبر

اسلام‌آباد غرب ـ دالاهو

مجتبی بخشی‌پور

پاوه و جوانرود و ثلاث‌باباجانی و روانسر

رستگار یوسفی

سنقر

سید جواد حسینی‌کیا

قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب

فتح‌الله حسینی

کنگاور و صحنه و هرسین

وحید احمدی

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بویراحمد و دنا و مارگون

محمد بهرامی

کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده

سید حاجی محمد موحد

گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردون

گلستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

عبدالغفور امان‌زاده

رامیان و آزادشهر

جمشید قائم‌مقام

علی‌آباد کتول

رحمت‌الله فیروزی

کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان

عبدالجلال ایری

گنبدکاووس

عبدالحکیم آق آر کاکلی

مینودشت و کلاله و مراوه‌تپه و گالیکش

سید نجیب حسینی

گیلان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

رشت و خمام

جبار کوچکی‌نژاد

محمدرضا احمدی سنگری

مهدی فلاح

آستارا

ولی داداشی

آستانه اشرفیه

ابراهیم نجفی

بندرانزلی

احمد دنیامالی

رودبار

مهرداد گودرزوند چگینی

رودسر و املش

محمد جانی

صومعه‌سرا

سعید رحمت‌زاده

طوالش و رضوانشهر و ماسال

یاسر اسلام‌دوست

فومن و شفت

کریم معصومی

لاهیجان و سیاهکل

سلمان زارع

لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی

لرستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

خرم‌آباد و چگنی

هادی هاشمی‌نیا

رضا سپهوند

الیگودرز

حمیدرضا گودرزی

بروجرد

عباس گودرزی

پلدختر و معمولان

سید حمیدرضا کاظمی

دلفان و سلسله

محمدحسین محمدی

دورود و ازنا

روح‌الله لک‌علی‌آبادی

کوهدشت و رومشکان

علی امامی‌راد

مازندران

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ساری و میاندورود

علی بابایی کارنامی

عالیه زمانی کیاسری

آمل

رضا حاجی‌پور

بابل

حسن نتاج

احمد فاطمی

بابلسر و فریدونکنار

علی‌اصغر باقرزاده

بهشهر و نکا و گلوگاه

غلامرضا شریعتی اندراتی

تنکابن و رامسر و عباس‌آباد

شمس‌الدین حسینی

قائم‌شهر و سوادکوه و جویبار و سیمرغ و سوادکوه شمالی

عمران عباسی کالی علی کشوری

نور و محمودآباد

عبدالوحید فیاضی

نوشهر و چالوس و کلاردشت

کامران پولادی

مرکزی

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اراک و کمیجان و خنداب

سید محمد جمالیان

نادرقلی ابراهیمی

تفرش و آشتیان و فراهان

ولی‌الله بیاتی

خمین

محمد بیات

ساوه و زرندیه

محمد سبزی

شازند

هوشنگ هادیان‌پور

محلات و دلیجان

محمد جلالی

هرمزگان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی‌آباد و خمیر

 احمد مرادی

فاطمه جراره

محمد آشوری تازیانی

بندرلنگه و بستک و پارسیان

احمد جباری

میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد

سید کریم هاشمی نخل ابراهیمی

همدان

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی‌بابایی

عباس صوفی

اسدآباد

علی‌اکبر رنجبرزاده

بهار و کبودرآهنگ

فتح‌الله توسلی

تویسرکان

محمدمهدی مفتح

رزن و درگزین

سید ابوالحسن مصطفوی

ملایر

احد آزادی‌خواه

احمد آریایی نژاد

نهاوند

علیرضا نثاری

یزد

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

یزد و اشکذر و زارچ بخش ندوشن

محمدصالح جوکار

اردکان

مصطفی پوردهقان

مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم و بهاباد و مروست

محمدرضا صباغیان

تفت و میبد

سید جلیل میرمحمدی

انتهای پیام

کد خبر 18971

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =