کد خبر 18385
۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۴

نتایج قطعی شمارش آرا انتخابات مجلس دوازدهم (۱۴۰۲)

نتایج قطعی شمارش آرا انتخابات مجلس دوازدهم (۱۴۰۲)

انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد.

به گزارش نمایندگان،  انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهارساله و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب ۸۸ عضو این مجلس برای یک دوره هشت ساله برگزار شد.

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان تهران

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید محمد نبویان
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حمید رسایی
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس امیرحسین ثابتی 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید روح الله ایزدخواه 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی پور
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی آقاتهرانی
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس منوچهر متکی 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی کوچک زاده 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اسماعیل کوثری
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سیدعلی یزدی خواه
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس کامران غضنفری
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابراهیم عزیزی
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس پیمان فلسفی 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمد سراج
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالقاسم جراره
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زینب قیصری
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل ظهره وند
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ریحانه اخلاقی
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حسین نجابت
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس عبدالحسین روح الامینی 
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس صالح اسکندری
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره سادات لاجوردی
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سید مرتضی محمودی
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علیرضا سلیمی
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زهره طبیب زاده نوری
دماوند و فیروزکوه شاهرخ رامین  ۱۷۸۱۲ ۴۹۴۷۲
رباط‌کریم و بهارستان حسن قشقاوی  ۴۶۳۴۱ ۱۵۳۴۹۹
ورامین و پیشوا و قرچک مهدی زمانی افشار ۳۰۴۶۳ ۱۲۴۵۵۳
شهریار، قدس و ملارد حسین حق وردی  ۵۶۵۲۹ ۲۱۶۳۷۲
پاکدشت

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
همدان و فامنین عباس صوفی ۴۷۹۳۴ ۱۷۷۱۳۲
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی  ۵۷۳۴۹ ۱۷۷۱۳۲
ملایر  احدآزادیخواه ۲۲۸۹۷ ۸۸۲۵۵
ملایر  حسین احمدی -  احمد آریایی نژاد دور دوم ۸۸۲۵۵
رزن و درگزین سید ابوالحسن مصطفوی  ۱۶۰۲۸ ۵۵۰۳۴
بهار و کبودرآهنگ فتح‌الله توسلی ۳۸۱۹۵ ۹۵۷۱۷
نهاوند علیرضا نثاری ۱۸۴۴۶ ۷۳۵۰۸
اسدآباد اکبر رنجبرزاده  ۱۶۰۷۱ ۳۷۶۷۸
تویسرکان محمد مهدی مفتح  ۱۰۳۹۲ ۳۵۶۴۸

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک محمدصالح جوکار  ۸۱۶۳۴ ۱۵۷۳۷۶
اردکان مصطفی پوردهقان  ۱۲۲۷۱ ۳۳۶۳۴
مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد محمدرضا صباغیان  ۲۳۴۸۵ ۸۴۲۱۰
تفت و میبد جلیل میرمحمدی ۱۹۹۹۴ ۵۳۷۲۸

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گیلان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
رشت جبار کوچکی‌نژاد ۴۵۶۱۴ ۱۵۷۹۳۹
رشت مهدی فلاح ۳۴۶۸۲ ۱۵۷۹۳۹
رشت محمدرضا احمدی سنگر  ۳۲۲۷۳ ۱۵۷۹۳۹
لنگرود مهرداد لاهوتی  ۲۴۹۳۶  ۵۱۷۴۱
رودبار مهرداد گودرزوند ۱۸۷۸۸  ۴۳۹۳۶
بندر انزلی احمد دنیامالی ۸۱۴۷ ۳۰۹۴۳
صومعه‌سرا سعید رحمت زاده پشتیری ۲۴۷۶۰ ۶۰۲۶۰
رودسر و املش محمدعلی جانی شوکی ١٨۵٨٧ ۷۱۷۲۴
تالش، رضوان‌شهر و ماسال  یاسر اسلام دوست کادربندی ۴۴١۶١ ١٣٩۴١١
فومن و شفت سید کریم معصومی خسرو ابادی ۲۲۰۵۵ ۷۳۴۶۲
آستانه اشرفیه ابراهیم نجفی ۱۷۴۹۰ ۳۲۶۴۴
لاهیجان و سیاهکل سلمان زارع ۱۹۰۲۳ ۵۵۸۱۰
آستارا ولی داداشی ۱۶۴۷۴ ۴۸۴۲۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان لرستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
خرم‌آباد، چگنی و دوره
خرم‌آباد، چگنی و دوره
بروجرد
بروجرد
الیگودرز حمیدرضا گودرزی ۲۲۸۷۵ ۶۳۱۶۴
دلفان و سلسله محمدحسین محمدی ۴۳۴۴۵ ۱۰۹۴۳۵
دورود و ازنا 
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی ۲۲۱۸۲
کوهدشت و رومشگان علی امامی راد ۳۲۲۴۲ ۱۰۷۷۰۷

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مازندران

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
ساری و میان‌دورود علی بابایی کارنامی ۵۰۳۱۷ ۱۷۱۹۱۵
ساری و میان‌دورود عالیه زمانی کیاسری  ۵۵۴۳۲ ۱۷۱۹۱۵
قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی عمران عباسی - مصطفی معلمی - کمال علیپور - علی کشوری دور دوم
قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی
نور و محمود آباد عبدالوحید فیاضی ۲۳۲۹۰ ۷۹۷۵۳
نوشهر، چالوس و کلاردشت کامران پولادی ۲۷۳۴۹ ۹۳۱۶۷
بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی اندراتی ٣٨٠٠٧ ١١٣٣۴٢
بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده ۴۲۲۸۸ ۶۴۷۴۶
بابل حسن حسن نتاج  ۶۹۰۷۲ ۱۵۸۲۹۶
بابل احمد فاطمی  ۴۰۹۳۸ ۱۵۸۲۹۶
آمل رضا حاجی پور ٢٨۴١۵ ١٠٣٣۵۶
تنکابن، رامسر و عباس‌آباد شمس الدین حسینی ۴۵۳۹۸ ۷۰۷۹۳

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
اراک، کمیجان و خنداب سیدمحمد جمالیان ۴۴۲۴۳ ۱۶۳۵۵۶
اراک، کمیجان و خنداب نادرقلی ابراهیمی ۳۹۵۶۱ ۱۶۳۵۵۶
خمین محمد بیات ۸۲۵۳ ۳۶۱۵۷
محلات و دلیجان محمد جلالی ۵۴٩٣ ٢١۴۶٩
تفرش، آشتیان و فراهان ولی الله بیاتی   ۱۱۷۳۹ ۳۰۸۶۵
شازند      هوشنگ هادیان پور ۱۰۳۷۸ ۴۴۴۹۱

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر فاطمه جراره ۷۰۲۱۴ ۲۴۹۰۸۷
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر محمد آشوری تازیانی ۵۵۱۳۹ ۲۴۹۰۸۷
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی ۹۵۲۳۷ ۲۴۹۰۸۷
بندر لنگه، بستک و پارسیان احمد جباری ۳۸۲۴۲ ۸۲۶۲۹
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی  ۷۳۷۹۲ ۲۰۷۰۳۲

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کردستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
سنندج و دیواندره سالار مرادی ۲۵۲۳۴ ۱۱۲۹۰۸
سنندج و دیواندره محسن فتحی ۲۴۳۸۳ ۱۱۲۹۰۸
بیجار علیرضا زندیان ۱۰۴۰۳ ۳۵۶۹۵
سقز و بانه محسن بیگلری ۱۶۰۳۵ ۶۵۰۹۶
قروه و دهگلان محمدرسول شیخی زاده ١٧۴۵٨ ٧٠١۶٣
مریوان و سروآباد امید کریمیان ۱۱۰۶۷ ۵۰۷۱۹

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کرمان و راور  شهباز حسن پوربیگلری ۷۴۲۱۹ ۲۲۴۸۵۹
کرمان و راور  مجید دوست علی ۷۱۵۶۶ ۲۲۴۸۵۹
رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی ۵۶۴۹۲ ۱۱۷۲۶۹
زرند و کوهبنان عبدالحسین همتی  ۲۸۳۴۴ ۶۲۱۲۶
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکرالهی ۸۲۵۸۶ ۱۵۸۷۱۲
سیرجان و بردسیر محمد معتمدی زاده ۵۳۷۱۵ ۱۰۴۳۰۷
جیرفت و عنبرآباد  بهنام سعیدی ۳۷۶۲۱ ۱۴۲۵۹۲
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر  موسی غضنفرآبادی  ۶۸۳۵۴ ۱۳۴۴۶۵
شهر بابک غلامرضا نویدی ۱۸۳۰۲ ۳۳۸۷۶
بافت، رابر و ارزوئیه یاسر سلیمانی ۲۴۹۱۱ ۶۵۳۵۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کرمانشاه  محمد رشیدی ۶۱۰۵۸
کرمانشاه 

عبدالرضا مصری- جهانبخش امینی

فضل الله رنجبر- ابراهیم رحیمی 

دور دوم 
کرمانشاه 
کنگاور، صحنه و هرسین وحید احمدی ۳۲۵۷۶ ۹۵۴۸۱
اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی پور ۳۰۵۳۷ ۷۱۵۱۳
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فتح الله حسینی  ۳۸۴۳۴ ۷۲۳۶۷
سنقر  سیدجواد حسینی کیا ۱۱۰۱۲ ۴۳۴۰۶
پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر رستگار یوسفی ۲۵۷۷۱ ۵۷۷۵۴

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده  سیدمحمد موحد ۴۸۳۴۵ ۱۱۵۶۲۲
گچساران و باشت غلامرضا تاج گردون ۴۱۱۱۶۷ ۶۸۲۱۷
بویراحمد و دنا

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی ۵۴۶۴۳ ۲۰۴۸۵۰
گرگان و آق‌قلا عبدالغفور امان زاده  ۵۸۲۵۱ ۲۰۴۸۵۰
مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه سید نجیب حسینی  ۵۴۳۳۶ ۱۴۱۷۷۳
رامیان و آزادشهر  جمشید قایم مقام  ۱۸۶۵۹ ۷۳۴۹۱
علی‌آباد رحمت الله نوروزی ٣٢٧٨٧ ۶٨۴٠۵
کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجلال ایری ۲۶۸۲۶ ۱۲۰۱۶۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سمنان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
شاهرود، میامی و بسطام احمد عجم  ۳۵۸۴۵ ۹۲۵۹۵
دامغان  علی اکبر علیزاده ۱۱۱۴۷ ۳۵۲۷۲
گرمسار و آرادان یاسر عربی ۱۷۶۸۱ ۳۰۹۷۷
سمنان، مهدی شهر، سرخه عباس گلرو ٢٩۴۵۵ ۶۴۶٢٠

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
زاهدان
زاهدان
زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون  فرهاد شهرکی ۴۰۸۵۰ ۱۵۶۳۰۹
زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون  محمد سرگزی ۴۸۷۹۱ ۱۵۶۳۰۹
چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیک‌شهر  محمد انور بجارزهی ۵۴۰۲۵ ۱۱۵۲۶۸
خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و کورین علی کرد ٣٠۴۵٨ ٧١٨٣٠
ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار، اهوران و اشار رحمدل بامری ۷۰۳۵۹ ۱۷۳۱۳۸
سراوان، سیب، سوران و زابلی محمدنوری دهانی ۳۱۱۰۹ ۸۸۱۸۴

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان فارس

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
شیراز و زرقان
شیراز و زرقان
شیراز و زرقان
شیراز و زرقان
داراب و زرین‌دشت محمدجواد عسگری ۴۲۰۱۰ ۱۱۳۱۴۷
سروستان، کوار و خرامه غلامرضا توکل شوریجه ۲۰۶۵۶ ۸۰۴۳۴
مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد اسفندیار عبداللهی - سیروس سجادیان مرحله دوم 
لارستان، خنج، گراش و اوز  علاالدین بروجردی  ۳۹۹۲۴۴ ۹۱۸۶۲
فسا حسنعلی محمدی ۱۴۷۳۶ ۶۹۱۵۹
جهرم و خفر محمدرضا رضایی کوچی ۵۴۸۱۰ ۷۲۹۰۶
آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان رحیم زارع  ۲۲۵۷۰ ۷۸۵۸۹
نی‌ریز، استهبان و بختگان  فرهاد طهماسبی ۳۳۵۱۵
ممسنی و رستم  امید نصیبی ۳۷۲۱۱ ۱۰۲۴۹۹
اقلید مسلم صالحی ۱۴۲۳۳ ۵۳۲۹۷
فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین محمدمهدی فروردین ۳۶۶۶۴ ۸۷۶۹۴
کازرون و کوه‌چنار غلامرضا دهقان  ۳۸۶۱۳ ۱۱۱۲۷۱
لامرد و مهر  سید علی موسوی ۲۵۱۶۷ ۸۱۸۱۳
سپیدان و بیضاء اردوان اکبر پور ۱۴۴۶۹ ۴۹۱۷۷

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قزوین

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمد بیگی  ۵۲۷۵۴ ۲۰۲۳۵۳
قزوین، آبیک و البرز سالار ولایت مدار  ۶۰۰۲۹ ۲۰۲۳۵۳
تاکستان عباس بیگدلی  ۲۳۷۰۳ ۵۷۴۴۲
بوئین‌زهرا و آوج روح‌الله عباس پور ۲۲۰۰۳ ۶۰۸۸۳۰

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قم

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
قم مجتبی ذوالنوری ۱۴۹۲۸۳ ۳۸۹۷۵۵
قم محمدمنان رئیسی ۱۰۵۱۴۷ ۳۸۹۷۵۵
قم قاسم روان‌بخش ۷۸۵۴۵ ۳۸۹۷۵۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
بیرجند، درمیان و خوسف سیدحسن هاشمی- علی مولوی حقیقی  دور دوم 
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه محمد نصیری  ۲۵۹۴۳ ۸۶۷۵۳
نهبندان و سربیشه  مصطفی نخعی ۳۱۹۴۰ ۵۳۴۶۵
قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۳۳۲۰۰ ۷۲۷۶۹

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح‌آباد  عثمان سالاری ۷۶۱۰۲ ۱۵۳۵۸۳
کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد      جواد نیک بین ۴۳۵۲۳ ۱۳۳۹۲۱
تربت‌حیدریه، مه، ولات و زاوه محسن زنگنه ۷۲۳۱۸ ۱۳۸۴۰۵
چناران، بینالود و طرقبه شاندیز حسین امامی راد ۲۹۹۲۳ ۷۸۷۰۸
گناباد و بجستان هادی محمدپور ۱۷۷۶۹ ۵۷۳۵۶
سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن بهروز محبی نجم آبادی ۵۰۶۸۴ ۱۶۲۷۶۸
سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن محمدرضا محسنی ثانی ۴۰۵۶۶ ۱۶۲۷۶۸
نیشابور و فیروزه  سید یحیی سلیمانی ۵۱۵۷۷ ۱۶۸۸۷۷
نیشابور و فیروزه  محمد رستمی ۴۴۱۱۴ ۱۶۸۸۷۷
فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه  سید احسان قاضی زاده  ۳۸۵۸۳ ۱۱۱۳۶۶
قوچان و فاروج علی آذری ۲۷۹۹۱ ۸۵۵۵۵
درگز حسین محمدزاده ۱۴۸۹۴ ۳۱۵۷۶
خواف و رشتخوار  امیر توکلی رودی  ۴۸۵۷۵  ۹۹۸۵۳

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران
ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران     
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره  اسدالله چراغی ۳۱۵۹۵ ۷۹۱۸۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان البرز

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کرج، اشتهارد و فردیس علی شیرین زاد_مصطفی سعیدی مرحله دوم
کرج، اشتهارد و فردیس علیرضا عباسی  ۱۰۸۲۴۱ ۳۴۱۵۱۸
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان علی حدادی ۲۴۹۰۱ ۹۹۹۷۶

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
اصفهان مهدی طغیانی  ۱۱۲۱۹۶ ۴۰۸۵۴۱
اصفهان امیر حسین بانکی پور

۱۵۲۶۲۸

۴۰۸۵۴۱
اصفهان حامد یزدیان  ۹۷۳۹۸ ۴۰۸۵۴۱
اصفهان عباس مقتدایی ۱۱۹۴۱۱ ۴۰۸۵۴۱
اصفهان رسول بخشی دستجردی ۱۱۱۱۴۴۱ ۴۰۸۵۴۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی ۴۰۲۵۰ ۹۱۲۳۹
فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت اسمعیل سیاوشی ۱۷۸۷۰ ۶۸۲۴۲
مبارکه زهرا سعیدی ۱۱۹۰۶ ۴۴۱۹۴
اردستان احمد بخشایش اردستانی ۱۱۲۸۴ ۲۴۸۸۴
شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی ۴۶۷۲۸
شهرضا و دهاقان
خمینی‌شهر  محمدتقی نقدعلی  ۴۵۷۶۷ ۷۳۱۵۹
نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۶۴۷۲ ۲۷۶۵۲
سمیرم سیدمحمد موسوی _ رحیم کریمی مرحله دوم
نطنز و بخش قمصر حسین عبدلی ۱۴۳۸۳ ۳۹۰۶۵
لنجان حسین رجایی ریزی - علی کیانی مرحله دوم  ۶۱۷۰۴
کاشان و آران بیدگل  مصطفی معینی ارانی ۳۶۷۳۴ ۱۱۴۵۴۰
فلاورجان رمضان رحیمی ۱۸۷۹۴ ۵۹۴۹۱
گلپایگیان سید مسعود خاتمی ۱۳۲۷۳ ۳۴۳۳۹

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
اردبیل، نمین، نیر و سرعین صدیف بدری ۵۳۴۴۳ ۲۰۳۹۰۰
اردبیل، نمین، نیر و سرعین احد بیوته ۴۶۵۳۲ ۲۰۳۹۰۰
اردبیل، نمین، نیر و سرعین علی نیک زاد ثمرین ۸۳۹۸۴ ۲۰۳۹۰۰
مشکین‌شهر بابک رضازاده  ۱۷۰۰۷
پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز امیدعلی رعنائی بیله سوار- ابراهیم فهیمی دور دوم 
خلخال و کوثر
وحید کنعانی کلور
۱۳۸۵۷ ۴۲۹۳۲
گرمی محمد خوش سیما ۲۰۰۱۹ ۴۵۸۶۲

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان چهارمحال‌وبختیاری

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
لردگان و خانمیرزا  سیدروح الله موسوی بیدلی ۵۶۸۵۰ ۱۳۳۸۸۳
شهرکرد، بن و سامان احمد راستینه  ۳۳۷۲۰ ۱۰۱۳۳۷
بروجن غلامرضا میرزایی ۱۰۶۱۵ ۴۰۶۶۷
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار حمیدرضا عزیزی فارسانی ۲۴۴۳۱ ۹۴۱۱۲

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی ۱۹۱۶۵ ۸۳۳۴۲
دشتی و تنگستان غلامحسین زارعی ۲۰۲۵۷ ۷۳۸۵۸
بوشهر، گناوه و دیلم جعفر پورکبگانی ۲۳۰۰۳ ۸۵۲۹۶
دشتستان ابراهیم رضایی ۴٣۶٢٩ ٧۶٠۵٢

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
ارومیه  حاکم ممکان ۱۱۹۷۶۶
ارومیه  شهین جهانگیری ۱۱۷۷۸۶
ارومیه  سیدسلمان ذاکر ۱۱۵۷۶۱
سلماس یعقوب رضا زاده ١٩١٣٣ ٧٧٠۶٩
مهاباد سلام ستوه ۱۵۸۸۵ ۴۱۲۸۶
میاندوآب علی احمدی ۳۳۴۴۶ ۹۶۷۲۹
شاهین‌دژ و تکاب محمد میرزایی ۱۵۹۴۴ ۷۱۱۸۳
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین زاده ۳۶۰۸۳ ۹۴۷۶۸
خوی و چایپاره عادل نجف زاده  ۴۹۱۳۴
پیرانشهر و سردشت کمال حسین پور ۴۴۵۰۲
بوکان قسیم عثمانی ۱۳۱۴۱
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط عمر علیپور اقدم  ۴۳۴۸۶

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان‌شرقی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
بستان‌آباد غلامرضا نوری قزلجه 17018 44875
ملکان زهرا خدادادی 13613 59391
شبستر  محمود طاهری- حسین غباثی  دور دوم
سراب مجید نصیرپور سردهایی
میانه مریم عبدالهی ۲۱۴۶۹ 67058
میانه مهدی اسماعیلی- سیدمرتضی حسینی دور دوم 
اهر و هریس بیت اله عبدالهی 31676 76710
کلیبر، خداآفرین و هوراند بهنام رضوانی ۲۲۲۴۶ ۶۲۴۴۱
هشترود و چاراویماق فرامرز شاهسواری ۱۳۵۵۰ ۴۸۲۶۳
بناب محمد باقری 23343
ورزقان رضا علی زاده ۲۴۳۴۸ ۴۴۵۹۷
مرند و جلفا عزت اله حبیب زاده  40023 107474
مراغه و عجب‌شیر سیدفرید موسوی 32786 117565

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان زنجان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
ابهر، خرمدره و سلطانیه منصور علیمردانی  ۲۳۸۶۴ ۷۶۸۷۲
زنجان و طارم مصطفی طاهری ۴۶۵۶۸ ۱۶۹۰۹۲
زنجان و طارم نبی الله اکرمی- محمد اسماعیلی  دور دوم
ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سیدجمال موسوی  ۲۰۸۲۱ ۳۹۷۹۶
خدابنده سعید رفیعی- احمد بیگدلی دور دوم 

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
اهواز، باوی، حمیدیه و کارون مجتبی یوسفی  ۹۴۴۸۸ ۳۳۲۷۸۰
اهواز، باوی، حمیدیه و کارون سید محسن موسوی زاده  ۸۱۹۴۳ ۳۳۲۷۸۰
اهواز، باوی، حمیدیه و کارون محمد امیر  ۷۸۴۳۱ ۳۳۲۷۸۰
آبادان جلیل مختار ۲۰۵۷۶ ۹۰۱۴۹
آبادان

جواد سعدون زاده - سیدامیر موسوی

 صادق کمائی- سید محمد مولوی 

دور دوم 
آبادان
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی امیر حیات مقدم  ۳۶۷۴۴
رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان - امیرحسین نظری دور دوم
دزفول عباس پاپی زاده  ۶۶۵۲۵ ۱۴۷۶۲۶
شادگان هاشم خنفری پورجعفری  ۲۷۷۰۳ ۶۹۹۸۰
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علی عسگر ظاهری عبده وند ۲۸۶۹۸ ۸۷۲۲۸
اندیمشک جهانبخش قلاوند ۴۷۳۶۵ ۸۶۰۸۰
ایذه و باغملک فرشاد ابراهیم پورنورآبادی ۵۰۵۸۴ ۱۳۳۰۴۴
شوشتر و گتوند سید محمد سادات ابراهیمی ۴۶۲۰۰
خرمشهر مصطفی مطورزاده ۱۳۴۵۴ ۶۰۵۸۳
بهبهان و آغاجری محمدطلا مظلومی  ۲۶۷۹۰ ۷۷۱۹۴
دشت آزادگان و هویزه  مجید باقری ۲۹۶۳۷
شوش محمد کعب عمیر ۳۴۱۱۷ ۹۶۱۹۶

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان سید محمد پاکمهر ۵۰۳۸۷ ۲۰۰۲۶۱
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان محمد مهدی شهریاری  ۷۶۰۶۷ ۲۰۰۲۶۱
اسفراین هادی قوامی ۳۶۰۷۲

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
زرتشتیان
کلیمیان
مسیحیان ارمنی جنوب ایران
مسیحیان ارمنی شمال ایران 
مسیحیان آشوری و کلدانی

انتهای پیام  

کد خبر 18385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =