کد خبر 18974
۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۴

حسین زهی:

همه آمدند/ مردم ثابت کردند پای نظام ایستاده‌اند

 همه آمدند/ مردم ثابت کردند پای نظام ایستاده‌اند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که از اهمیت بالایی برخوردار بود، حضور مردم در پای صندوق های رای بود که خوشبختانه مردم با حضور خود بار دیگر به دنیا این پیام را صادر کردند که پای نظام خود ایستاده‌اند.

به گزارش نمایندگان،  اسماعیل حسین زهی با اشاره به مشارکت مردم در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد:  شاهد بودیم که مردم هم در دور اول انتخابات و هم در دور دوم پای صندوق های رای آمدند و منتخبان خود را برای مجلس دوازدهم انتخاب کردند.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حضور مردم در پای صندوق رای اهمیت بالایی داشت و باید این حضور را به فال نیک گرفت. نتیجه برای ما فرقی ندارد آنچه که از اهمیت بالایی برخوردار است حضور مردم در پای صندوق های رای بود که خوشبختانه همه آمدند.

حسین زهی اظهار کرد: نوع حکومت ما حکومت مردم بر مردم است. مردم ما با مشارکت در انتخابات سرنوشت خود را با دست خویش تعیین می کنند. مردم ایران به ندای رهبری لبیک گفته و در انتخابات مشارکت کردند. این پیام نیز به اذهان عمومی دنیا رسانده شد که مردم پای نظام خود ایستاده و خودشان سرنوشت خویش را تعیین می کنند.

انتهای پیام

کد خبر 18974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =