کد خبر 19175
۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۲

بیاتی:

رژیم صهیونیستی با کشتار در رفح می خواهد انتقام شکست خود را بگیرد

رژیم صهیونیستی با کشتار در رفح می خواهد انتقام شکست خود را بگیرد

منتخب مردم تفرش و آشتیان در مجلس دوازدهم تاکید کرد: رژیم صهیونیستی هر چقدر که جنایت در غزه انجام داد نتوانست مقاومت را تسلیم کند حال امروز با کشتار در رفح قصد دارد تا انتقام شکست خود را بگیرد.

به گزارش نمایندگان، ولی الله بیاتی ضمن محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در رفح، بیان کرد: جنایتی که رژیم صهیونیستی با نسل کشی مردم بی گناه در غزه و رفح انجام می‌دهد در طول تاریخ بشریت بی سابقه بوده است. کشتار غیرنظامیان، کودکان و زنان خلاف تمام اصول انسانیت است. رفح نیز منطقه ای بود که اگر کشورهای مسلمان و عربی متحد وارد میدان می شدند اسرائیل جرأت نمی‌کرد تا به آن حمله کند.

وی در ادامه اظهار کرد: رفح منطقه‌ای است که فلسطینی‌ها در آنجا پناه گرفته‌اند و ورود رژیم صهیونیستی به این منطقه می تواند فاجعه بزرگی را رقم بزند. اکنون نیز شاهد کشتار کودکان و افراد بی گناه در رفح هستیم. کشورهای عربی و مسلمان جهان نباید دست بر روی دست گذاشته و به سادگی از کنار این جنایت‌ها عبور کنند. اگر سران کشورهای اسلامی و سران کشورهایی که در دنیا از دموکراسی حرف می زنند وارد میدان شوند، می‌توانند جلوی جنایت های رژیم صهیونیستی را بگیرند.

منتخب مردم تفرش و آشتیان در مجلس دوازدهم تصریح کرد: اسرائیل در غزه هر چقدر که جنایت انجام داد به اهداف خود نرسید و نتوانست مقاومت را تسلیم کند. امروز با حمله به رفح می خواهد انتقام شکست خود را بگیرد. کشورهای اسلامی باید اسرائیل را تحریم کرده و در مجامع بین المللی این کشور را محکوم کنند. کشورهای غربی نیز نباید به این رژیم کودک کش اجازه دهند که به واسطه پول و تسلیحاتی که از آنان می گیرد، دست به کشتار مردم بی گناه بزند.

انتهای پیام

کد خبر 19175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =