کد خبر 19316
۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۲

یوسفی:

حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام را افزایش می‌دهد

حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام را افزایش می‌دهد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: باید همه برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنیم چون این حضور باعث افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در بعد ملی و بین‌المللی می‌شود.

به گزارش نمایندگان، مجتبی یوسفی با تاکید بر ضرورت مشارکت در انتخابات پیش رو اظهار کرد: شهادت شهید رئیسی به عنوان یک رئیس جمهور پرکار و مقتدر نشان داد که مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران حاضرند جان خود را برای مردم تقدیم کنند؛ بعد از شهادت ایشان هم کشور کار خود را انجام داد و خللی ایجاد نشد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات زودهنگام اظهار کرد: فارغ از هر نتیجه‌ای، باید برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنیم چون این حضور حداکثری اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را در بعد ملی و بین‌المللی را افزایش می‌دهد.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم علی‌رغم داشتن تمامی گلایه‌های به حق، در عرصه‌های مختلف نظام و انقلاب پای کار بودند لذا باید به موضوعات اقتصادی و مشکلات معیشتی آنها توجه کرد.

یوسفی همچنین اظهار کرد: تمامی جریانات و افراد صاحب‌نظر و دارای کرسی باید مردم را تشویق به حضور پای صندوق‌های رای برای تعیین سرنوشت‌شان کنند که ان شاءالله شاهد مشارکت پرشور خواهیم بود؛ پیش‌بینی‌ام مشارکت بیش از ۵۵ تا ۶۰ درصد است.

وی در پایان تاکید کرد: باید کاندیداها و طرفداران‌شان از تخریب، لجن‌پراکنی و دوقطبی سازی پرهیز کنند چون در این صورت مردم آنها را بازنده انتخابات و اخلاق می‌دانند.

انتهای پیام

کد خبر 19316

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =