کد خبر 19426
۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲

پولادی:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت چانه زنی رئیس جمهور را بالا خواهد برد

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات قدرت چانه زنی رئیس جمهور را بالا خواهد برد

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هرچه حضور و مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد اقتدار و قدرت رئیس جمهور در پیشبرد مسائل کشور و حل دغدغه‌های مردم بالاتر خواهد رفت.

به گزارش نمایندگان، کامران پولادی با اشاره به ضرورت مشارکت حداکثری مردم در مرحله دوم انتخابات، بیان کرد: در وهله اول باید از حضور حماسی مردم در انتخابات هشتم تیرماه تشکر کنم. نکته اول این است که در ادوار گذشته که ما انتخابات ریاست جمهوری را داشتیم، هم‌زمان با انتخابات شوراها برگزار می‌شد. در این دوره اینگونه نبود و همه افراد برای انتخاب رئیس جمهور خود پای صندوق رای حاضر شدند.

وی در ادامه اظهار کرد: بنده از مردم دعوت می‌کنم در دور دوم انتخابات در ۱۵ تیرماه نیز شرکت کنند چراکه رئیس جمهور آتی زمانی می‌تواند مقتدرانه گام بردارد و مقتدرانه حرف خود را در سازمان‌های بین‌المللی پیش ببرد که پشتوانه قوی مردمی داشته باشد. ان شاءالله شاهد خواهیم بود تا مردم بار دیگر در ۱۵ تیرماه حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید و با حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رای فرد اصلح را انتخاب خواهند کرد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هرچه حضور و مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد اقتدار و قدرت رئیس جمهور در پیشبرد مسائل کشور و حل دغدغه‌های مردم بالاتر خواهد رفت. این پشتوانه مردمی قدرت چانه زنی رئیس جمهور را در سیاست خارجی و در ابعاد داخلی بالا خواهد برد.

انتهای پیام

کد خبر 19426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =