کد خبر 19451
۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۸

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس:

راه نجات کشور از تورم رونق تولید است

راه نجات کشور از تورم رونق تولید است

نماینده مردم شرق استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه نجات کشور از تورم رونق تولید و توجه به صنعت است.

به گزارش نمایندگان،  سید عبدالکریم هاشمی ظهر چهارشنبه در همایش تجلیل از صنعتگران و معدن‌کاران نمونه استان هرمزگان اظهار کرد: وجود صنایع تبدیلی در هرمزگان بسیار اهمیت دارد و به ویژه در شرق هرمزگان در این حوزه ضعف داریم از این رو لازم است در این حوزه بیشتر تلاش شود.

وی افزود: یک کارگاه آبلیمو گیری قبل از انقلاب در میناب وجود دارد که تعطیل شده و لازم است احیا شود.

هاشمی ادامه داد: ای کاش شهید آیت الله رئیسی در قید حیات بودند و به او می‌گفتیم شما که اینقدر کارخانه به راه انداختید بیایید و این کارگاه را نیز به راه بیاندازید روح شهید رئیسی شاد که ناجی کارخانه‌های تعطیل بود.

نماینده مردم شرق استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از همه دست اندر کاران صنعتی می‌خواهم به بحث آمایش سرزمینی توجه داشته باشند، مهاجرت به بندرعباس و شهرهای مرکزی از سایر شهرستان‌ها به دلیل عدم توجه به شهر مبدا است.

عبدالکریم هاشمی ابراز کرد: راه نجات کشور از تورم رونق تولید و توجه به صنعت است، صنعتگران با خدمات اجتماعی و توجه به منطقه خود به مردم خدمت کنند.

وی ادامه داد: شهرستان‌های میناب و رودان قطب تولید محصولات کشاورزی است اما دریغ از یک واحد صنایع تبدیلی، دوره ۴ ساله نمایندگی من و مدیریت‌ها به اتمام می‌رسد اما عملکرد ما مهم است.

انتهای پیام 

کد خبر 19451

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =