کد خبر 19493
۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۹

نجفی:

ملاک تشکیل کابینه دولت چهاردهم باید کارآمدی و تخصص باشد

ملاک تشکیل کابینه دولت چهاردهم باید کارآمدی و تخصص باشد

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار است همان طوری که آقای پزشکیان در رقابت‌های انتخاباتی قول دادند، فارغ از نگاه‌های سیاسی از افراد کارآمد و توانمند در کابینه خود استفاده کنند.

به گزارش نمایندگان، ابراهیم نجفی درباره اینکه کابینه دولت چهاردهم چه ویژگی هایی باید داشته باشد بیان کرد: با توجه به اظهارات و نحوه معرفی که آقای پزشکیان در دوران رقابت های انتخاباتی داشت، مردم و نخبگان کشور انتظار دارند که امروز ایشان یک اجماع ملی تشکیل داده و کابینه خود را به صورت تجمیعی از نیروهای جریان اصلاح طلب و اصولگرا تشکیل دهد.

وی در ادامه اظهار کرد: نباید در انتخاب اعضای کابینه نگاه سیاسی حاکم باشد بلکه همان طوری که قول دادند از افراد متخصص و کارشناس از هر حوزه ای بهره ببرند. باید بنای انتخاب اعضای کابینه دولت توانمندی و کارآمدی افراد باشد در غیر اینصورت مردم اعتماد خود را نسبت به رئیس جمهور از دست خواهند داد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، افزود:‌ آقای پزشکیان بارها تکرار کرد که وابسته به کسی نیست فلذا انتظار می رود در دام سهم خواهی های سیاسی نیز نیفتد.

نجفی در پایان تصریح کرد: با توجه به قولی که آقای پزشکیان به مردم دادند، انتظار می رود تا از افراد کارآمد و متخصص در کابینه خود استفاده کند تا شاهد تحقق شایسته سالاری باشیم.

انتهای پیام

کد خبر 19493

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =