کد خبر 19498
۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۰

محمودی:

امیدواریم در دولت آینده شاهد ترکیبی فراجناحی باشیم

امیدواریم در دولت آینده شاهد ترکیبی فراجناحی باشیم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس‌جمهور منتخب باید مانند شهید رئیسی فراجناحی عمل کند. اینگونه چرخ‌های پیشرفت کشور بهتر خواهد چرخید اما اگر یک دولت همسو را روی کار بیاورد با چالش مواجه خواهد شد.

به گزارش نمایندگان، سید مرتضی محمودی درباره استفاده دولت چهاردهم از پتانسیل نیروهای جوان و  ظرفیت های موجود با توجه به شایسته سالاری و همچنین پرهیز از افتادن در دام سهم‌خواهان عنوان کرد: شاخصه اصلی آقای پزشکیان در مناظرات و ایام انتخابات ایجاد انسجام ملی، اتحاد، رفع کدورت ها و همگرایی میان نیروهای سیاسی بوده است. در حقیقت کلیدواژه اصلی ایشان کنار گذاشتن اختلافات بوده است اما این موضوع باید در عمل نشان داده شود و اگر فقط در حد یک ادعا بوده باشد باید نگران شد. اما اگر این شعار یک حقیقت و مفهوم کاربردی بوده باشد، در دولت آینده باید شاهد ترکیبی فراجناحی باشیم.

وی ادامه داد: استفاده فراجناحی از نیروهای سیاسی را در دولت شهید رئیسی به خوبی دیدیم. خیلی از افراد از این موضوع گله کردند اما دیدیم که رهبر انقلاب به این ویژگی ایشان اشاره کردند و صفت جامع الاطراف را به شهید رئیسی نسبت دادند.

محمودی افزود: در حقیقت شهید جمهور فارغ از خط کشی های سیاسی حرکت می‌کرد. تا جایی که مدیران ارشد دولت آقای روحانی و دولت های قبل تر را در دولت شهید رئیسی دیدیم. شهید جمهور نشان داد برای پیشبرد اهداف کشور از همه ظرفییت ها استفاده می‌کند.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان عنوان کرد: بنابراین آقای پزشکیان نیز باید مانند شهید رئیسی فراجناحی عمل کند. این گونه چرخ های پیشرفت کشور بهتر خواهد چرخید اما اگر یک دولت همسو را روی کار بیاورد با چالش مواجه خواهد شد و این چالش مدیران کشور را از عملکرد خوب باز می‌دارد.

انتهای پیام

کد خبر 19498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =