کد خبر 19510
۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۴

یوسفی:

شورای نگهبان در تایید صلاحیت‌ها فراجناحی عمل کرد

شورای نگهبان در تایید صلاحیت‌ها فراجناحی عمل کرد

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در انتخابات و میزان مشارکت آنان عملکرد خوب شورای نگهبان و فراجناحی عمل کردن را نشان داد.

به گزارش نمایندگان، مجتبی یوسفی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد شورای نگهبان در انتخابات اخیر و تایید صلاحیت‌های فراجناحی عنوان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در هر انتخابات تلاش میکنند تا نظام و شورای نگهبان را به تک صدایی و مهندسی انتخابات متهم کنند، اما عملکرد شورای نگهبان در هر انتخابات و به خصوص چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری نشان داد این گذاره صحیح نیست.

وی ادامه داد: معمولا زمانی که دولت‌های اصولگرا انتخابات برگزار می‌کنند، جریان رقیب پیروز انتخابات می‌شود و بالعکس. همین موضوع نشان از حریت شورای نگهبان و نظام جمهوری اسلامی دارد. از سوی دیگر حضور مردم در انتخابات و میزان مشارکت آنان عملکرد خوب شورای نگهبان و فراجناحی عمل کردن آن را نشان داد.

یوسفی در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از جریانات و افراد که در انتخابات مجلس یا ریاست جمهوری شکست می‌خورند، شورای نگهبان و نظام جمهوری اسلامی را متهم به مهندسی انتخابات می‌کنند؛ در صورتی که این موضوع هیچوقت صحت نداشته است و همواره در جریان هر انتخاباتی همه گروه‌های سیاسی با سلایق مختلف حضور داشته‌اند؛ بنابراین اساسا مطرح کردن چنین سخنانی همراهی با دشمنان در دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام

کد خبر 19510

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =