کد خبر 5749
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶

در نشست علنی امروز؛

طرح شفافیت قوای سه گانه همچنان در دستور کار

طرح شفافیت قوای سه گانه همچنان در دستور کار

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز خود به ادامه بررسی طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه و دستگاههای اجرایی و سایر نهادها می پردازند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی از لحظاتی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.

نمایندگان قبل از آغاز جلسه علنی مجلس، در جلسه ای غیر علنی با حضور وزرای اقتصاد و کشاورزی به بررسی گرانی های اخیر پرداختند.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه و دستگاههای اجرایی و سایر نهادها، ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی درمورد طرح اصلاح قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

همچنین بررسی گزارش شور دوم کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مورد طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی و تخصصی، بررسی گزارش کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس در مورد طرح الحاق یک تبصره به عنوان تبصره (۵) به ماده(۳۷) قانون آیین نامه داخلی مجلس، بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه اصلاح قانون نحوه استفاده از خانه‌های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران و بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد لایحه اصلاح تبصره(۱) ماده(۲) قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی ـ مصوب سال ۱۳۶۹ از دیگر مواردی است که نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز خود به بررسی آن ها خواهند پرداخت.

همچنین بررسی گزارش کمیسیون انرژی در مورد استنکاف دولت های یازدهم و دوازدهم از توسعه میادین مشترک هیدروکربوری (در اجرای ماده(۲۳۴) آیین نامه داخلی مجلس) در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

انتهای پیام

کد خبر 5749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =