کد خبر 6018
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱

مبلغی:

فلسفه وجودی انقلاب اسلامی خدمت صادقانه به مردم است

فلسفه وجودی انقلاب اسلامی خدمت صادقانه به مردم است

نماینده مردم کوهدشت در مجلس گفت: فلسفه وجودی انقلاب اسلامی خدمت صادقانه به مردم است و همه باید در راستای خدمت‌رسانی به مردم تلاش کنیم.

به گزارش نمایندگان ما، محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه فرماندار این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری کوهدشت برگزار شد اظهار داشت: قوت و قدرت قوه مجریه با استقرار فرمانداران باعث بهتر شدن وضعیت برای شهرستان‌ها می‌شود.

وی با اشاره به لزوم وفاق و همدلی افزود: کوهدشت از گروه‌گرایی‌ها ضربه دیده‌ است و امروز بیش از هر وقتی به اتحاد، هم‌فکری و اعتماد به‌هم نیازمندیم.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: باید همه وسعت نظر، حسن‌نیت، همراهی و اخوت را در بین هم به‌کار بگیریم تا بتوانیم شهرستان بهتری را برای مردم رقم بزنیم.

وی ولایت‌فقیه را عامل ایجاد وحدت در کشور دانست و بیان کرد: مسئولیت‌ها به‌عنوان امانات الهی در دستان ما مطرح است و باید هر مسئولیت به اهلش سپرده شود و آن شخص نیز باید با امانت‌داری به وظایفش عمل کند.

مبلغی با بیان اینکه ما باید امانت‌دار مردم در مسئولیت‌های اجرایی باشیم گفت: باید از حواشی دوری گزینیم و در صراط مستقیم حرکت کنیم همچنین دستگاه‌های نظارتی باید بر عملکرد مدیران نظارت و با متخلفان برخورد کنند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با تأکید به اینکه همه ما باید وظایف خود را به‌درستی انجام دهیم تا منجر به نارضایتی مردم نشود تصریح کرد: بخش عمده نارضایتی مردم به عملکرد برخی مدیران برمی‌گردد.

مبلغی با بیان اینکه رضایت خداوند در خدمت خالصانه به مردم نهفته است گفت: فلسفه وجودی انقلاب اسلامی خدمت صادقانه به مردم است و همه باید در راستای خدمت‌رسانی به مردم تلاش کنیم.

مبلغی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه پیگیری‌های خوبی در زمینه احداث سد معشوره انجام گرفته‌است عنوان کرد: با راه‌اندازی این سد شاهد بهبود اشتغال در شهرستان‌های رومشکان و کوهدشت باشیم.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام

کد خبر 6018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =