کد خبر 6102
۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۱

نظری:

حقوق و مزایای بازنشستگان مخابرات پرداخت نمی‌شود

 حقوق و مزایای بازنشستگان مخابرات پرداخت نمی‌شود

نماینده مردم خلخال در مجلس در تذکری خطاب به وزیر کشور به وضعیت نامناسب شغلی و مشکلات معیشتی دهیاران اشاره کرده و درخواست کرد به وضعیت آنها رسیدگی شود.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، سیدغنی نظری خانقاه نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یک‌شنبه، یکم خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: کارگزاران مخابرات روستایی علیرغم مشکلات در خدمت به مردم سنگ تمام می‌گذارند لذا لازم است در خصوص تعیین تکلیف این افراد که با حقوق بسیار اندکی فعالیت می‌کنند و امنیت شغلی ندارند و گاها تجمعاتی دارند که با آنها برخورد مناسبی نیز صورت نمی گیرد اقدام لازم انجام شود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در تذکری دیگری خطاب به وزیر ارتباطات عنوان کرد: حقوق و مزایای بازنشستگان مخابرات که ۳۰ سال کار و تلاش کرده‌اند، پرداخت نمی‌شود و این افراد چندین ماه است که به دنبال احقاق حقوق خودشان هستند لذا بنده از این طریق تقاضای رسیدگی به حل مشکلات این افراد را دارم.

وی تأکید کرد: در خصوص وضعیت نامناسب تلفن ثابت در شهرها و روستاها و کمبود شدید ADSL برای استفاده شهروندان از اینترنت به وزیر ارتباطات مجدداً تذکر می‌دهم.

نظری خانقاه در تذکری خطاب به وزیر کشور عنوان کرد: در خصوص بی‌توجهی به وضعیت معیشتی دهیاران و حقوق کم آنها و نبود امنیت شغلی و ثبات به وزیر کشور تذکر می‌دهم چرا که این افراد نماینده دولت بوده و مشکلات موجود در کیفیت کار آنها تأثیرگذار است به طوری که برخی از افراد نزدیک ۲۰ سال است که فعالیت کرده اما هنوز امنیت شغلی نداشته و آینده‌ای برای خود متصور نیستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به مجلس و دولت در رابطه با گرانی کالاهای اساسی گفت: گرانی‌ها فشار زیادی را به مردم تحمیل می‌کند، نباید برای اینکه جراحی اقتصادی در حال انجام شدن است مردم تحت فشار قرار گیرند لذا جدیت و قاطعیت تعزیرات حکومتی، ارزان بودن و در دسترس بودن کالاهای اساسی را خواستاریم و از طرفی اینکه به دلیل جراحی اقتصادی نمایندگان را از انتقاد منع می‌کنند، درست نبوده و شایسته است وزارت صنعت و معدن اقدام اساسی در این خصوص انجام دهد. همچنین در رابطه با تعیین تکلیف طرح کارکنان قراردادی به شرکتی نیز تذکر می‌دهم تا به این موضوع نیز رسیدگی شود.

انتهای پیام

کد خبر 6102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =