کد خبر 6514
۲۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵

قالیباف:

دیوان محاسبات حسابرسی شرکت های دولتی را جدی تر پیگیری کند

دیوان محاسبات حسابرسی شرکت های دولتی را جدی تر پیگیری کند

رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با رئیس کل دیوان محاسبات کشور با اشاره به تاکید رهبر فرزانه انقلاب پیرامون حسابرسی شرکت های دولتی، خواستار اهتمام جدی تر دیوان محاسبات در این مقوله پر اهمیت شد.

به گزارش نمایندگان ما، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه ای با مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور، اظهار خرسندی رهبر معظم انقلاب از این دستگاه نظارتی را نعمتی بزرگ برای دیوان محاسبات دانست و شکر این نعمت را استمرار و تکمیل نقاط قوت انجام گرفته دانست.

رئیس مجلس یازدهم ارائه زودهنگام گزارش های تفریغ بودجه و حسابرسی برخی شرکت های دولتی وتوجه به هوشمندسازی فرایندهای رسیدگی را از نقاط قوت دوره جدید مدیریتی این نهاد برشمرد و اظهار امیدواری نمود تا این روند تحولی در آینده نیز استمرار داشته باشد. قالیباف همچنین با اشاره به تاکید رهبر فرزانه انقلاب پیرامون حسابرسی شرکت های دولتی، خواستار اهتمام جدی تر دیوان محاسبات در این مقوله پر اهمیت شد.

مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های ریاست محترم مجلس ونمایندگان محترم مجلس یازدهم از فعالیت های دیوان محاسبات، مسئولیت این نهاد نظارتی پس از تمجید بزرگوارانه رهبر معظم انقلاب را بیش از گذشته دانست. گفتنی است طی روزهای آینده و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، از گزارش تحقق اهداف برنامه ششم توسعه کشور در دیوان محاسبات رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام

کد خبر 6514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =