کد خبر 6606
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۲

علیزاده:

دولت هرچه سریع تر نسبت به تدوین لایحه نظام هماهنگ پرداخت اقدام کند

دولت هرچه سریع تر نسبت به تدوین لایحه نظام هماهنگ پرداخت اقدام کند

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس گفت: دولت هرچه سریع تر نسبت به تدوین لایحه نظام هماهنگ پرداخت اقدام کند تا به بی عدالتی ها خاتمه داده شود.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما،  علی علیزاده نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۴ خردادماه) در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نفت، گفت: فصل تابستان و پاییز فصل کاری کمپرسی داران است. این افراد در فصول کاری روزانه به بیش از ۲۰۰ لیتر سوخت نیاز دارند اما آنچه که به آن ها داده می شود به ۷۰ لیتر نمی رسد. این افراد در جامعه زندگی می کنند و وضعیت بد معیشتی شامل حال آن ها نیز می شود. در این فصل کاری برای آن ها تدابیر لازم از سوی وزارت نفت اتخاذ شود.

وی در تذکری به رئیس جمهور، عنوان کرد: وعده داده بودید لایحه نظام هماهنگ پرداخت را به مجلس ارائه می کنید یکی از مشکلات موضوع فاصله بین حقوق و مزایای سازمان های مختلف است.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس افزود: در حال حاضر کارکنان سازمان ثبت و احوال، وزارتخانه های کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاد کشاورزی، صمت و شهرداری شهرستان ها از فاصله حقوق خود با دیگر دستگاه ها گلایه مند هستند دولت هرچه سریع تر نسبت به تدوین لایحه نظام هماهنگ پرداخت اقدام کند تا به بی عدالتی ها خاتمه داده شود.

علیزاده در تذکری به وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: تعداد زیادی از جوانان فداکار کشور به عنوان نگهبانان امنیت بانک فعالیت می کنند که قرارداد و حقوق مناسبی ندارند، مطالبه اصلی آن ها تبدیل وضعیت است که باید پیگیری شود.

انتهای پیام

کد خبر 6606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =