کد خبر 6609
۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱

موسوی لارگانی:

انتخاب وزیر کار از ابتدا هم اشتباه بود

انتخاب وزیر کار از ابتدا هم اشتباه بود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به استعفای وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، گفت: نارضایتی همزمان بازنشستگان و کارگران یک رکورد محسوب می شد و پس از روز طرح سوال از وزیر کار آگاهانه سکوت کردم و این شرایط را پیش بینی می کردم.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، سیدناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۴ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان اصفهان، تصریح کرد: تنها خواسته مردم اصفهان تحقق جریان دائمی زاینده رود است. اگر این مهم محقق شود مردم هنرمند اصفهان می توانند سایر معضلات را حل و فصل کنند اما اگر خدای ناکرده خروجی این سفر مانند ده ها سفر قبلی روسای پیشین زاینده رود خشک باشد اتمام صدها پروژه نیمه تمام دولت نه تنها به چشم مردم نمی آید بلکه متاسفانه این دولت را هم از چشم مردم می اندازد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم بزرگ اصفهان از رئیس جمهور محترم انتظار دارند زخم کهنه مردمان نصف جهان را تسلی دهند چرا که امروز نابودی فلات مرکزی نابودی ایران زمین است.

موسوی لارگانی تاکید کرد: توهین های غیرمنصفانه طی روزهای گذشته در جلسات رسمی به مردمی که ثابت کرده اند غمخوار ایران و ایرانی هستند و در فرهنگ ایثار و شهادت پیشتاز بوده بسیار سخت است اما مردم نجیب اصفهان به حرمت بیش از یک میلیون بختیاری ساکن اصفهان از ادبیات عده ای معدود می گذرند.

وی تصریح کرد: با اتکا به سیره شیخ بهایی و احقاق حق قانونی و شرعی مردم اصفهان، استان اصفهان را از فرونشست زمین ها و نابودی میراث ماندگارش نجات دهید و نام خود را در تاریخ به نیکی ثبت کنید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به موافقت رئیس جمهور با استعفای وزیر کار، گفت: این انتخاب از ابتدا هم اشتباه بود اما برخی بسیار دوست داشتند مخالفت بنده را پای مسائل شخصی بنویسند. ماموران رسانه ای وزیر مستعفی حسابی در فضای مجازی گرد و خاک کرده اند و از همین رو از روز طرح سوال در صحن علنی آگاهانه سکوت کردم.

وی اضافه کرد: این سکوت به این دلیل بود که مطمئن بودم با حذف متخصصان و دلسوزان و تبدیل وزارتخانه به حیات خلوت دوستان آقای وزیر مستفعی به زودی نه تنها کل دولت بلکه کشور درگیر مشکلات عجیب و غریب خواهد شد و همین اتفاق نیز افتاد.

موسوی لارگانی تاکید کرد: کاشتن همزمان بذر ناامیدی در میان بازنشستگان و کارگران یک رکورد است، اگر به تجمعات خیابانی و نارضایتی مردم بنگرید متوجه هزینه ای که برای کشور درست شد می شوید. چرا در این شرایط خطیر به هشدارهای دلسوزان توجه نشد. آیا نمی شد مانع این همه هزینه ای که برای کشور شد، شویم؟

انتهای پیام

کد خبر 6609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =