کد خبر 6810
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

حسینی‌پور:

فشار بانک‌ها برای جلوگیری از اختصاص ۲۰درصد منابع به ساخت مسکن مغایر شعار رئیس جمهور است

فشار بانک‌ها برای جلوگیری از اختصاص ۲۰درصد منابع به ساخت مسکن مغایر شعار رئیس جمهور است

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس گفت: اخیرا شنیده می‌شود فشارهایی از سوی بانک‌ها بر معاونت اقتصادی رئیس جمهور وارد می‌شود تا الزام قانون جهش تولید مسکن مبنی بر تخصیص ۲۰ درصد منابع بانک‌ها به ساخت مسکن را بردارند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، سید ناصر حسینی‌پور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۳۱ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تشکر از سران قوا به دلیل بررسی موضوع اجاره بهاء مسکن، خطاب به وزیر راه و شهرسازی، گفت: متاسفانه همچون گذشته ضعف در اطلاع رسانی مشهود است، آیا این شایسته است زمانی که زندگی میلیون‌ها نفر به این مصوبه ارتباط مستقیم دارد به این شیوه اطلاع رسانی شود.

وی با اشاره به اینکه دولت یک سال زمان داشت مصوبه را ساماندهی کند، افزود: چرا زمانی دست به اقدام می‌زنید که اوج بحران و جابجایی مستاجرین است.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس عنوان کرد: اخیرا شنیده می‌شود فشارهایی از سوی بانک‌ها بر معاونت اقتصادی رئیس جمهور وارد می‌شود تا الزام قانون جهش تولید مسکن مبنی بر تخصیص ۲۰ درصد منابع بانک‌ها به ساخت مسکن را بردارند و یا در قالب تهاتر نفت اعمال کنند. آیا این موضوع با شعار ساخت رئیس جمهور برای ساخت ۴ میلیون مسکن مغایرت کامل ندارد؟

انتهای پیام

کد خبر 6810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =