کد خبر 6851
۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶

در صورت تصویب طرح ساماندهی کارکنان دولت؛

نیروهای قراردادی در یک بازه زمانی ۶ ماهه ساماندهی شده و تبدیل به کارمعین می شوند

نیروهای قراردادی در یک بازه زمانی ۶ ماهه ساماندهی شده و تبدیل به کارمعین می شوند

نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در صورت تصویب جزییات طرح ساماندهی کارکنان دولت، نیروهای قراردادی کنونی و قراردادهای مختلف در یک بازه زمانی ۶ ماهه ساماندهی شده و تبدیل به کارمعین می شوند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، ولی اسماعیلی نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به موافقت نمایندگان مجلس با بررسی خارج از نوبت طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: کمیسیون اجتماعی در تدوین این طرح دو اولویت مهم را مدنظر داشت که اولین اولویت استخدام از طریق آزمون است.

وی ادامه داد: همچنین در صورت تصویب جزییات این طرح، نیروهای قراردادی کنونی و قراردادهای مختلف در یک بازه زمانی ۶ ماهه ساماندهی شده و تبدیل به کارمعین می شوند.

اسماعیلی با بیان اینکه کلیات و جزییات طرح ساماندهی کارکنان دولت در جلسه روز یکشنبه هفته آینده مجلس مورد بررسی قرار می گیرد، افزود: ایرادات و پیشنهادات مدنظر نمایندگان در کمیسیون بررسی شده و روز یکشنبه در صحن ارائه خواهد شد. طرحی که اکنون بارگذاری شده با حمایت و توافق دولت است و طی جلساتی که با سازمان امور استخدامی در کمیسیون داشتیم درخصوص این طرح توافقات خوبی صورت گرفت.

انتهای پیام

کد خبر 6851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =