کد خبر 7103
۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۲

ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران برای ارائه گزارش زلزله هرمزگان

ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران برای ارائه گزارش زلزله هرمزگان

رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای در پی زلزله استان هرمزگان، به مردم مصیبت دیده تسلیت گفته و همچنین به کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ماموریت داد با حضور در منطقه، ابعاد مختلف حادثه و نحوه امدادرسانی را جهت ارائه گزارش به مجلس بررسی کند.  

به گزارش نمایندگان ما، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای در پی زلزله استان هرمزگان، به مردم مصیبت دیده تسلیت گفته و همچنین به کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ماموریت داد با حضور در منطقه، ابعاد مختلف حادثه و نحوه امدادرسانی را جهت ارائه گزارش به مجلس بررسی کند.  

«بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع حادثه زمین لرزه در مناطقی از استان هرمزگان و به ویژه در منطقه بندر خمیر که باعث بروز خسارات و جان‌باختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان شد موجب تاسف و تاثر گردید.

لازم است سازمان‌های امداد و نجات با سرعت به کمک و یاری حادثه دیدگان بشتابند و ضمن اسکان موقت زلزله زدگان، ‌ انتقال مصدومین به مراکز درمانی و تامین نیازهای اولیه آنان بپردازند؛ به خصوص که آب و هوایی منطقه به دلیل گرمای زیاد و رطوبت بالا، شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده است.  

همچنین کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ماموریت دارد با حضور در منطقه، ابعاد مختلف حادثه و نحوه امدادرسانی را جهت ارائه گزارش به مجلس بررسی کند.  

اینجانب ضمن طلب رحمت و مففرت درگذشتکان و شفای عاجل مجروحین و مصدومان، صبر و شکیبایی برای خسارت دیدگان و بازماندگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.»

انتهای پیام

کد خبر 7103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =