کد خبر 7209
۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳

نوری:

انتخاب شهردار تهران سیاسی بود/ وزارت کشور باید مقابل انتخاب شهرداری تهران می ایستاد

انتخاب شهردار تهران سیاسی بود/ وزارت کشور باید مقابل انتخاب شهرداری تهران می ایستاد

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس گفت: سوءمدیریت شهرداری تهران از ابتدا قابل پیش‌بینی بود و انتظار می‌رفت وزارت کشور با توجه به اختیارات قانونی مقابل این انتخاب می‌ایستاد.

غلامرضا نوری قزلجه نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نمایندگان ما، در خصوص سوءمدیریت در شهرداری تهران گفت: از همان ابتدای انتخاب شهردار این اتفاق قابل پیش‌بینی بود و انتظار می‌رفت وزارت کشور با توجه به اختیارات قانونی مقابل این انتخاب می‌ایستاد.

وی افزود: مدیریت شهرداری به ویژه برای  کلان شهر و پایتخت کشور به یک فرد متخصص و اهل فن نیازمند است.

نوری قزلجه مدیریت شهرداری تهران را با توجه به موقعیت سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آن حائز اهمیت فراوان دانست و گفت: کم و کاستی در این حوزه بسیار به چشم می‌آید و بازتاب بین‌المللی گسترده‌ای دارد اعم از اینکه اقدامات و عملکرد در این حوزه درست یا نادرست باشد.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرداری تهران اعتبار مدیریتی را منعکس می‌کند، ادامه داد: وزارت کشور باید از همان ابتدا در انتخاب شهرداری تهران دقت لازم را انجام می‌داد، زیرا این سوءمدیریت قابل پیش‌بینی بود.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب شهردار تهران را سیاسی و غیرتخصصی عنوان کرد و گفت: اکنون کسانی که در انتخاب شهرداری تهران نقش داشته اند باید تحمل کنند مردم نیز چاره‌ای ندارند و فقط نظاره گر هستند.

نوری قزلجه سوءمدیریت شهرداری تهران را به لحاظ اتفاقات اخیرا و حوزه مدیریت مالی، محل سوال و بحث دانست و گفت: اتفاقات زیادی در نتیجه این سوءمدیریت پیش‌رو داریم ‌و با توجه به این انتصابات برای اهل فن جای تعجب نیست.

انتهای پیام

کد خبر 7209

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =