کد خبر 7693
۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳

خانی:

سال آینده با بحران مسکن روبرو می‌شویم

سال آینده با بحران مسکن روبرو می‌شویم

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس گفت: با سازمان برنامه و بودجه که هیچ اعتقادی به ساخت دو میلیون مسکن ندارد، برخورد کنید، سال آینده در کشور با بحران مسکن روبرو خواهیم شد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، علی اصغر خانی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه)  در تذکر شفاهی ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) خطاب به رئیس جمهور، گفت: بر اساس اظهارات شما و مصوبه مجلس شورای اسلامی امسال باید دو میلیون مسکن تحویل مردم داده می‌شد اما با برخوردهایی که امروز سازمان برنامه و بودجه دارد، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد.

وی افزود: تمامی بسترسازی‌های انجام شده و کارهای تخصصی در بحث مسکن به سرانجام نرسیده و امسال در بودجه ۱۴۰۱، رقم ۲۵ هزار میلیارد باید به صندوق ملی مسکن داده می‌شد که متأسفانه تاکنون یک ریال هم در این صندوق پول واریز نشده است. با سازمان برنامه و بودجه که هیچ اعتقادی به ساخت دو میلیون مسکن ندارد، برخورد کنید. سال آینده در کشور با بحران مسکن روبرو خواهیم شد.

خانی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: هزینه‌های تضمینی علیرغم اینکه در دستور کار قرار گرفته متأسفانه تغییری نداشته و ما با مشکل تأمین نهاده مواجه هستیم.

انتهای پیام

کد خبر 7693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =