کد خبر 7696
۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷

کعب عمیر:

دولت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را ابلاغ کند

دولت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را ابلاغ کند

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: دولت با ابلاغ افزایش حقوق ۳۸ درصدی بازنشستگان تامین اجتماعی به سردرگمی این قشر عزیز پایان دهد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) خطاب به رئیس جمهور گفت: نیروهای امنیتی اعم از فعالان در ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، نباید دغدغه ای جز فراهم کردن امنیت جامعه داشته باشند. خواهش من این است که با قید فوریت دستور افزایش حقوق این عزیزان را صادر فرمایید.

وی خطاب به رئیس جمهور افزود: قانون رتبه بندی معلمان یکی از راهبردهای مهم مجلس در راستای تحقق سند تحول بنیادین بوده و برای بسترسازی تعلیم و تربیت و بهبود شرایط معلمان به تصویب رسیده است، مجلس شورای اسلامی در کنار فرهنگیان بوده و دولت نیز باید تمام بندهای این طرح تحولی را اجرایی کند تا شیرینی آن به کام معلمان عزیز بنشیند.

کعب امیر ضمن تقدیر و تشکر از وزیر کشور که حضور شبانه روزی در حادثه متروپل آبادان و اقصی نقاط سیل زده کشور داشت، گفت: شایسته است از وقوع سیل های مکرر در کشور درس بگیریم و وزارت نیرو، جهاد کشاورزی و ستاد بحران پیشگیری های لازم از طریق اجرای طرح های آبخیزداری و حفاظتی را داشته باشند تا بیش از این شاهد تلفات انسانی نباشیم. ضمناً به خانواده های آسیب دیده و کسانی که عزیزان خود را در این حادثه از دست داده اند، تسلیت می گویم.

وی خطاب به معاون اول رئیس جمهور نیز گفت: باید هر چه سریعتر با ابلاغ افزایش حقوق ۳۸ درصدی بازنشستگان تامین اجتماعی به سردرگمی این قشر عزیز پایان داد.

انتهای پیام

کد خبر 7696

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =