کد خبر 7734
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲

کوثری:

مقتدی صدر باید وضعیت خود را تعیین تکلیف کند

مقتدی صدر باید وضعیت خود را تعیین تکلیف کند

نماینده تهران در مجلس در واکنش به ناآرامی‌های اخیر در عراق گفت که باید آقای مقتدی صدر وضعیت خود را تعیین تکلیف کند؛ مردم عراق از این برخوردها خیلی راضی نیستند.

به گزارش نمایندگان ما، محمد اسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به تحصن حامیان صدر در پارلمان عراق اظهار کرد: آقای مقتدی صدر باید وضعیت خود را تعیین تکلیف کند که یک روز با عربستان سعودی و یک روز با این و یک روز با آن است.

وی ادامه داد: مردم عراق می‌خواهند کسانی که اثرگذار هستند، خط  مشی مشخص و مقتدرانه را در عراق پیاده کرده و ید واحد شوند و نظام قوی داشته باشند تا کشورشان بتواند یکپارچه اداره شود نه این‌که کش و قوس وجود داشته باشد و هر طرف بخواهد طرف دیگر را بکشد. این وضعیت باعث ضرر مردم کشور عراق می‌شود. مردم عراق از برخوردهای آقای مقتدی صدر خیلی راضی نیستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر همه گروه‌های شیعیان در عراق یکپارچه شوند قطعا دولت عراق هم زودتر تعیین تکلیف می‌شود و نتیجه این موضوع این است که مردم و کشور عراق سود می‌برند نه این‌که در این کشور کش و قوس وجود داشته که به ضرر مردم خواهد بود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

کد خبر 7734

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =