کد خبر 7807
۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳

با اعلام هیأت رئیسه؛

۵ سوال ملی از وزرای کابینه سیزدهم در دستور کار مجلس قرار گرفت

۵ سوال ملی از وزرای کابینه سیزدهم در دستور کار مجلس قرار گرفت

عضو هیأت رئیسه مجلس اعلام وصولی ۵ سوال ملی از وزیران دولت سیزدهم را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، محمد رشیدی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی موارد اعلام وصولی را به شرح زیر قرائت کرد:

- سوال ملی سید محمد مولوی نماینده مردم آبادان از وزیر ورزش و جوانان در خصوص برنامه وزارت ورزش و جوانان برای محرومیت‌زدایی و توزیع عادلانه امکانات و تجهیزات ورزشی در مناطق کم برخوردار.

- سوال ملی معین‌الدین سعیدی نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس از وزیر ورزش و جوانان در خصوص علت کمتر توجهی به توزیع عادلانه امکانات ورزشی در مناطق محروم.

- سوال ملی معصومه پاشایی بهرام نماینده مردم مرند و جلفا و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص دلیل کم کاری و عدم نظارت کافی وزارت اقتصاد درمورد مناطق آزاد.

- سوال ملی فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص عدم تحقق برنامه‌های ارائه شده توسط وزیر در زمان رأی اعتماد.

- سوال ملی علی جدی نماینده مردم شیروان در مجلس و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص عدم توجه به خدمت‌رسانی به مناطق محروم کشور.  

انتهای پیام

کد خبر 7807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =