کد خبر 7880
۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷

بشیری:

حیف است به خاطر سهل انگاری خسارت های جانی و مالی ایجاد شود که قابل جبران هم نیست

حیف است به خاطر سهل انگاری خسارت های جانی و مالی ایجاد شود که قابل جبران هم نیست

نماینده مردم پاکدشت در مجلس با تاکید بر ادامه رعایت پروتکل های بهداشتی مرتبط با کرونا گفت: همه ما باید به توصیه ها و نظرات متخصصین در این زمینه توجه کنیم، چراکه اگر بخواهیم بی توجهی کنیم هزینه های مالی و جانی گزافی بابت این بی توجهی خواهیم پرداخت که برای جامعه نیز مشکل ایجاد می کند.

به گزارش نمایندگان ما، فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در رابطه با ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه بیان کرد: ما باید در رابطه با همه امور دقت و توجه کنیم و توصیه هایی که در هر زمینه ای اعم از کرونا و حتی بارندگی های اخیر صورت می گیرد را باید مورد توجه قرار دهیم.

وی با بیان اینکه همیشه باید در زندگیمان دوراندیش باشیم و مسائل را با حراست و دقت دنبال کنیم، خاطرنشان کرد: تجربه از گذشته نشان داده هر جایی که ما مقداری کوتاهی کردیم بعدا خسارت های سنگینی از بابت آن بی توجهی به ما وارد شده است و لطمه خورده ایم. به طور مثال در ارتباط با بارندگی های اخیر تقریبا بیش از ۹۰ درصد خسارات مربوط به بی توجهی است.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم یادآور شد: در مورد بیماری و ویروس کرونا هم که در حال حاضر دنیا با آن درگیر شده و کشور ما هم با این موضوع مواجه است و به مردم خسارات و لطمات سنگین جانی و مالی وارد شده است که در این مدت خیلی از عزیزانشان را از دست دادند، بنابراین همه ما باید به توصیه ها و نظرات متخصصین صاحب نظر در این زمینه توجه کنیم، چراکه اگر بخواهیم بی توجهی کنیم هزینه های مالی و جانی گزافی بابت این بی توجهی پرداخت خواهیم کرد که برای جامعه نیز مشکل ایجاد می کند.

بشیری در ادامه با تاکید بر اینکه حیف است به خاطر سهل انگاری خسارت های جانی و مالی ایجاد شود که قابل جبران هم نیست، گفت: مردم ما بزرگوار و محترمند و اعتقادمان این است که مردم ما ملت متمدنی هستند و تاریخ روشن و مشعشعی دارند، بنابراین تقاضایم این است که در این دوران باید همه ما به مسائل و توصیه ها در همه زمینه ها مانند بحث رعایت مسائل بهداشتی مرتبط با کرونا، رانندگی و حتی بارندگی های اخیر دقت و توجه کنیم تا اینقدر خسارت وارد نشود.

وی در پایان تاکید کرد: در مورد کرونا هم همین طور است اگر توصیه ها را بیشتر جدی می گرفتیم و به همه لوایح مبارزه با کرونا دقت می کردیم اینقدر عزیزانمان را از دست نمی دادیم و خسارت اقتصادی هم به کشور وارد نمی شد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

کد خبر 7880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =