کد خبر 8007
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸

محمودوند:

شرایط سیاسی کشور امروز بحرانی است

شرایط سیاسی کشور امروز بحرانی است

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط سیاسی کشور امروز بحرانی است و به این بحران ها و مشکلات عدیده ای که برای ملت ایران ایجاد می کنند، دامن می زنند.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در نطق میان دستور گفت: شرایط سیاسی کشور امروز بحرانی است و به این بحران ها و مشکلات عدیده ای که برای ملت ایران ایجاد می کنند، دامن می زنند.

وی افزود: بی افتخار کسانی هستند که برای دفاع از ملت ایران هیچ وقت خطر نکردند. رزمندگان سپاه اسلام بزرگترین رزمندگانی هستند که به عشق ملت ایران همیشه جان پناه و فدایی ملت بودند امروز نباید گستاخانه مورد بی احترامی قرار گیرند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها  در مود برخی موضع گیری‌های علیه رئیس مجلس گفت: زمانی تمام رسانه های معاند داخلی و خارجی به رئیس مجلس حمله کردند و فقط عکس دخترخانمی در یک اتوبوس در ترکیه را داشتند. به این دلیل به ایشان حمله کردند

وی ادامه داد: (قالیباف) کسی بود که سردار طهرانی مقدم و تمام بزرگان گفتند اگر آقای قالیباف نبود در صنعت موشکی، هوافضا، نیروی انتظامی و شهرداری هیچ پیشرفتی نداشتیم. برای این است که رسانه و دشمن خارجی به هر بهانه ای اسم همین رزمنده که به او بی افتخار می گویند را می آورد، چون می دانند تنها برگ برنده جمهوری اسلامی در اجرا و کمک به ملت ایران همین رزمنده است و بنابراین از این رزمنده تشکر می کنم.

انتهای پیام

کد خبر 8007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =