کد خبر 8578
۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳

علیزاده:

مردم تخلفات احتمالی بانک‌های خصوصی را در اختیار هیات تحقیق و تفحص قرار دهند

مردم تخلفات احتمالی بانک‌های خصوصی را در اختیار هیات تحقیق و تفحص قرار دهند

رئیس هیات تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری گفت: از همه مردم و صاحب نظران اقتصادی و کارشناسان بانکی می‌خواهیم که تخلفات و انحرافات احتمالی بانک‌های خصوصی را در سامانه راه‌اندازی شده در مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

به گزارش نمایندگان ما، محسن علیزاده رئیس هیات تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری اظهار کرد: بعد از آغاز شکل‌گیری هیات تحقیق و تفحص از بانک‌های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری غیردولتی، اولین جلسه هیات با مدیران بانک‌های خصوصی و موسسات مالی اعتباری غیردولتی برگزار شد و همه مواردی که دنبال آن هستیم را تبیین کردیم.

وی ادامه داد: پس از آن مکاتبات بسیار زیادی با دستگاه‌های ناظر در حوزه بانکی و بانک مرکزی و بانک‌های خصوصی صورت گرفت مبنی بر این‌که موارد مورد نیاز مربوط به محورهای تحقیق و تفحص را در اختیار ما قرار دهند. در همین راستا هم درگاه اینترنتی در مجلس شورای اسلامی راه‌اندازی شده است.

علیزاده اظهار کرد: از همه مردم و صاحبنظران اقتصادی و کارشناسان بانکی خواسته‌ایم که تخلفات و انحرافات احتمالی بانک‌های خصوصی را به ما بدهند تا این‌که بتوانیم به صورت موردی این موارد را بررسی کنیم.

وی در پایان گفت: با توجه به این‌که این سامانه راه‌اندازی شده و در دسترس است از همه صاحب‌نظران و مطلعان و کسانی که انحرافات بانک‌های خصوصی را دیده و رصد و شناسایی کردند می‌خواهیم که اطلاعات خود را به ما بدهند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام  

کد خبر 8578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =