کد خبر 9961
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱

پخش زنده جام‌جهانی از روبیکا، یکپارچه و همراه با همه مردم ایران

پخش زنده جام‌جهانی از روبیکا، یکپارچه و همراه با همه مردم ایران

همزمان با آغاز بزرگترین و هیجان‌انگیزترین تورنمنت فوتبال در دنیا، روبیکا سرویس پخش زنده تمام مسابقات را تا مرحله فینال، بر روی سوپراپلیکیشن خود، فراهم کرد.

به گزارش نمایندگان ما، همزمان با آغاز بزرگترین و هیجان‌انگیزترین تورنمنت فوتبال در دنیا، روبیکا سرویس پخش زنده تمام مسابقات را تا مرحله فینال، بر روی سوپراپلیکیشن خود، فراهم کرد. روبیکا، با به کارگیری پهنای باند و سیگنال ویژه و بهره‌مندی از آخرین فناوری های موجود، مسابقات را با بالاترین سرعت و بیشترین کیفیت در بستر پلتفرم خود، به صورت زنده پخش می‌کند.

تیم فنی روبیکا نیز، برای حفظ این ارتباط پایدار و باکیفیت، به‌صورت متمرکز در زمان پخش مسابقات، فعال خواهند بود. در کنار پخش زنده مسابقات، که می تواند دغدغه‌ی تمام کاربران گوشی های هوشمند را برای مشاهده بازی‌ها در هر مکان و زمانی مرتفع سازد، یک مسابقه‌ی ویژه برای تماشاچیان روبیکا نیز در نظر گرفته شده است. «روبی‌کوییز» هر شب و تا پایان جام‌جهانی، در روبیکا برگزار می‌شود.

«روبی‌کوییز» یک مسابقه اطلاعات عمومی است که با پاسخ به ۱۵ سوال، می‌توانید یکی از برندگان جوایز میلیونی آن در هر شب باشید. گفتنی است، هر روز و تا پایان مسابقات جام جهانی نیز، در کانال «روبیکا اسپورت» و کانال «زنده از قطر» در پیام‌رسان روبیکا، لایوهای متنوع و محتواهای به‌روز از قطر و حواشی مسابقات و بازی‌ها، منتشر می‌گردد که می‌تواند هیچان و لذت این تورنمنت جهانی را چندین برابر کند.

انتهای پیام

کد خبر 9961

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =