کد خبر 10812
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱

آقا تهرانی:

دستگاه‌های دولتی در اجرای قانون حجاب به وظیفه خود عمل کنند

دستگاه‌های دولتی در اجرای قانون حجاب به وظیفه خود عمل کنند

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی باید در خصوص حجاب به وظایف خود عمل کنند، از قرائت گزارش عملکرد دستگاه‌ها در رابطه با اجرای قانون حجاب در صحن خبر داد.

به گزارش خبرنگار نمایندگان ما، مرتضی آقا تهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۸ دی‌ماه) و در تذکر شفاهی خود گفت: اهانت نشریه فرانسوی به مقام معظم رهبری امری بی‌سابقه‌ای نیست، آنها مدعی آزادی هستند اما به همه مقدسات ملت‌ها توهین می‌کنند که اشتباه بزرگی است.

وی ادامه داد: امام (ره) به ما یاد داد که هدف از ایجاد حکومت اسلامی برقراری، برپا شدن و حیات یافتن دین اسلام است. یکی از احکام جدی اسلام نیز حجاب است، خواهران ما الحمدالله مراعات می‌کنند بنابراین قبل از اینکه موضوع حجاب در جامعه ما مطرح شود باید در دستگاه‌ها مطرح شود لذا دستگاه‌های دولتی به این موضوع ورود کرده و به وظیفه خود عمل کنند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس با بیان اینکه قانون حجاب مدت‌ها قبل تصویب شده است، عنوان کرد: متأسفانه برخی فکر می‌کنند نمره نامه‌ نانوشته ۲۰ است در حالی که نمره آن صفر بوده بنابراین وقتی ناجا به موضوع حجاب ورود کرد مورد حمله قرار گرفته و هم اکنون نیز به آن حمله می‌شود. ان‌شاء الله در گزارشی که در مجلس قرائت خواهیم کرد میزان ورود مسئولان مختلف به این موضوع را مطرح خواهیم کرد. امیدواریم بیشتر و بهتر به این موضوع توجه شود، از مردم نیز برای نوشتن طومار به مجلس تشکر می‌کنم. 

انتهای پیام

کد خبر 10812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =