کد خبر 12525
۲۰ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳

قالیباف مطرح کرد؛

ضرورت تسریع در نهایی شدن طرح مالیات بر سوداگری و حمایت از افشاگران فساد

ضرورت تسریع در نهایی شدن طرح مالیات بر سوداگری و حمایت از افشاگران فساد

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به روسای کمیسیون‌های قضایی و حقوقی و اقتصادی خواستار تسریع در ارائه گزارش درباره مواد ارجاعی از طرح مالیات بر سوداگری و همچنین حمایت مالی از افشاگران فساد به صحن شد.

به گزارش نمایندگان ما، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز(یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و پس از پایان یافتن بررسی طرح حمایت مالی از افشاگران فساد بیان کرد: از افرادی که این طرح را تهیه کرده و همه همکاران و کارشناسانی که با پیشنهادات خود آن را تکمیل کرده‌اند و همچنین از کمیسیون قضایی و حقوقی تشکر می‌کنم. ما سه ماده از این طرح را به کمیسیون قضایی ارجاع دادیم و انتظار می‌رود در کوتاه‌ترین زمان به خاطر این‌که طرح نیمه کاره و باز نماند هرچه سریع‌تر کمیسیون گزارش خود را بر روی این سه ماده به صحن ارائه کند.

رئیس مجلس در ادامه اظهار کرد: ما دو ماده از طرح اخذ مالیات بر سوداگری را نیز به کمیسیون اقتصادی ارجاع دادیم و اما هنوز دو ماه است که منتظر هستیم گزارش کمیسیون اقتصادی بر روی این طرح به صحن بیاید تا طرح مالیات بر سفته بازی نهایی شود. امیدواریم این امر در خصوص کمیسیون قضایی و حقوقی تکرار نشود و سریع‌تر گزارش‌های کمیسیون ارائه شود.

انتهای پیام

کد خبر 12525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =