کد خبر 12705
۲۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷

محمدیاری:

متولیان وزارت صمت شرایط رقابت خودرو های داخلی و خارجی را فراهم کنند

متولیان وزارت صمت شرایط رقابت خودرو های داخلی و خارجی را فراهم کنند

نماینده طالش و رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید تعریف ساز و کارهای عملی برای برون رفت از وضعیت فعلی و قیمت‌های نجومی خودرو که صدای مردم را درآورده، مدنظر قرار گیرد، گفت: لازم است متولیان کار شرایط رقابت خودرو های داخلی و خارجی را فراهم کنند و واردات خودروهای مستعمل و نیز در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری نمایندگان ما، حسن محمدیاری طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی (امروز دوشنبه ۲۸ فروردین) به وزیر نیرو گفت: لازم است وزیر نیرو به وعده خود در راستای تکمیل سد شفارود عمل کند.

 وی با اشاره به تذکر به وزیر صنعت گفت: باید تعریف سازوکارهای عملی برای برون‌رفت از وضعیت فعلی و قیمت‌های نجومی خودرو که صدای مردم را درآورده، مدنظر قرار گیرد.

محمدیاری بیان کرد: لازم است متولیان کار شرایط رقابت خودرو های داخلی و خارجی را فراهم کنند و واردات خودروهای مستعمل و نیز در دستور کار قرار گیرد.

محمدیاری در تذکر دیگری به وزیر ورزش بیان کرد: ناداوری‌ها در مسابقات فوتبال باعث خشم جوانان شده است لذا لازم است نظارت بیشتری در جهت اعمال نفوذها صورت گیرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: از سرپرست وزارت جهاد کشاورزی می خواهم که در خصوص خرید تضمینی محصولات برنج از کشاورزان اقدامات لازم را مدنظر قرار دهد ،متاسفانه محصولات سال قبل کماکان بلاتکلیف مانده است و انشاالله ساز و کارهایی در این خصوص تعریف شود.

این نماینده مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: عدم تکمیل و ساخت پل اسالم موجب بدبینی و شکایت اهل تسنن و تشیع منطقه شده است، خدای ناکرده نباید این ذهنیت غلط حاکم شود که شهروندان منطقه دست دوم هستند. همچنین پروژه ملی کمربندی تالش مغفول مانده است و لازم است وزیر به شهرستان تالش سفر کرده و مشکلات را برطرف کند .

انتهای پیام 

کد خبر 12705

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =