کد خبر 12625
۲۶ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۱

اوسطی:

۹ طرح بازآفرینی شهری در قروه نیمه تمام مانده است / ضرورت اولویت بندی تکمیل پروژه های عمرانی

۹ طرح بازآفرینی شهری در قروه نیمه تمام مانده است / ضرورت اولویت بندی تکمیل پروژه های عمرانی

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی جزئیات سوال خود از وزیر راه وشهرسازی در کمیسیون عمران را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری نمایندگان ما ، پرویز اوسطی با اشاره به طرح سوال خود از وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: این سوال درباره بافت های فرسوده شهرهای قروه و دهگلان است.

وی با بیان اینکه سه نقطه بافت فرسوده در قروه وجود دارد بیان کرد: در این سه نقطه 9 پروژه از سوی بازآفرینی شهری تعریف و اما دو الی سه سال است که مشمول زمان شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در راستای عدم تکمیل پروژه های تعریف شده بارها جلسه برگزار کرده و تذکر و طرح سوال کرده ایم و در ادامه با اظهارات مسئولین فرصتی برای انجام امور تعیین شده است اما هنوز این پروژه ها نیمه تمام باقی مانده است.

وی با بیان اینکه در شرایطی فعلی ،اولویت با پروژه های نیمه تمام است، تصریح کرد: این پذیرفتنی نیست که پروژه ای تعریف شده و در ادامه نیمه تمام باقی بماند لذا ما در این شرایط مجبور شدیم تا وزیر راه و شهرسازی را برای پاسخ به این موضوعات به کمیسیون عمران دعوت کنیم تا مسائل مطروحه تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم قروه و دهگلان بیان کرد: اگر در شهری با جمعیت 90 هزار نفری چند پروژه نیمه تمام به نتیجه برسد حتما بازتاب اجتماعی زیادی خواهد داشت.بنابراین تکمیل این طرح ها بسیار مهم است.

وی با انتقاد از عدم اولویت بندی لازم در راستای تکمیل پروژه های نیمه تمام بیان کرد: باید دقت لازم از سوی مسئولین در این بخش مدنظر قرار گیرد و نباید در این بخش غفلت شود.

نماینده مردم دهگلان و قروه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: 9 طرح تعریف شده در حوزه انتخابیه بنده از جمله طرح های نیمه تمام است و اگر اهتمام جدی باشد این طرح ها به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام 

کد خبر 12625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =