کد خبر 13326
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۹

معرفی و تقدیر از رساله‌های برتر دومین رویداد جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات 

معرفی و تقدیر از رساله‌های برتر دومین رویداد جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات 

همزمان با آغاز سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی برق، رویداد «دومین جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات» نیز توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با هدف شناسایی و تقدیر از رساله‌های دکتری برتر در حوزه مهندسی برق برگزار شد. 

به گزارش نمایندگان ما، همزمان با آغاز سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی برق، رویداد «دومین جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات» نیز توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با هدف شناسایی و تقدیر از رساله‌های دکتری برتر در حوزه مهندسی برق برگزار شد. 

حمید بهروزی، قائم مقام مدیرعامل همراه اول: همکاری سه نهاد دولت، صنعت و دانشگاه در شکل‌دهی «هسته نوآوری» در سطح ملی موثر است. 

وی هدف از حمایت‌های پژوهشی همراه اول را «فعال کردن اکوسیستم نوآوری صنعت»، «بهره‌مندی از ظرفیت اعضای هیات علمی»، «حرکت صنعت در لبه دانش جهانی»، «ایجاد فرصت اشتغال»، «حل مسائل فناورانه صنعت» و «شناسایی نیروی مستعد» عنوان کرد.. 

در پایان نیز از «میلاد کلانتری محمودآباد»، «مریم فیضی خواجه ایم» و «سیما صبحی گیوی» به ترتیب به‌عنوان نفرات برتر جایزه رساله برتر مهندسی برق و فناوری ارتباطات با اهدای جوایز ۲۰ و ۱۵ ، ۱۰ میلیون تومانی تجلیل و تقدیر شد.
انتهای پیام 

کد خبر 13326

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =