کد خبر 14467
۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲

قالیباف در پاسخ به محمدیاری:

وزیر کشور ابلاغیه مورد انتقاد نمایندگان را اصلاح کرد

وزیر کشور ابلاغیه مورد انتقاد نمایندگان را اصلاح کرد

رییس مجلس در پاسخ به نماینده طوالش در مجلس شورای اسلامی که از ابلاغیه اخیر وزارت کشور انتقاد کرد، گفت: وزیر کشور ابلاغیه مورد انتقاد نمایندگان را اصلاح کرد.

به گزارش نمایندگان،  حسن محمدیاری نماینده طوالش در مجلس شورای اسلامی  در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس در اخطاری خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی گفت: شما می دانید که نمایندگان شهرهای کم برخوردار در جذب اعتبارات با مشکلاتی مواجه هستند و اگر همراهی قوه مجریه نباشد، امور اجرایی معطل می‌ماند. در این شرایط نمایندگانی که تاوان ناکارآمدی برخی مدیران اجرایی را می‌دهند مورد بی‌مهری قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: در شرایطی که نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه مشکل دارند، همین همراهی ظاهری هم از نمایندگان گرفته شده به طوری که براساس بخشنامه وزارت کشور همراهی با نماینده‌ای در یک سال پایانی فعالیتش نمی شود. لازم است در این باره به وزیر کشور تذکر داده شود.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این اخطار گفت: روز گذشته این موضوع را تذکر دادم و وزیر کشور ابلاغیه ۱۱ خرداد ماه را اصلاح کرد. نمایندگان اجازه دهند ایشان از اردبیل بازگردند و ما خدمتشان هستیم.

انتهای پیام

کد خبر 14467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =