کد خبر 14547
۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹

نادری مطرح کرد:

وعده وزیر کشور در مجلس برای تصمیم‌گیری درخصوص معاون سیاسی

وعده وزیر کشور در مجلس برای تصمیم‌گیری درخصوص معاون سیاسی

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر کشور وعده داد تا موضوع بخشنامه اخیر معاونت سیاسی را بررسی کرده و درباره معاون سیاسی خود تصمیمی بگیرد و اقدامی انجام دهد که مورد رضایت مجلس و دولت باشد.

به گزارش نمایندگان ما، عضو هیئت رئیسه مجلس از برگزاری جلسه غیرعلنی با حضور وزیر کشور برای بررسی حواشی پیش آمده در نتیجه یکی از بخشنامه های معاونت سیاسی وزارت کشور خبر داد و گفت: در این جلسه آقای وحیدی ضمن ابراز تاسف از شرایط ایجاد شده از لغو بخشنامه مذکور خبرداد و تاکید کرد که با توجه به جایگاه مجلس وظیفه همه استانداران و فرماندارن این است که با نمایندگان همراه باشند و درباره اتفاقات اخیر نیز پس از بررسی، تصمیمی خواهم گرفت و اقدامی خواهم کرد که رضایت مجلس و دولت در آن وجود داشته باشد. 

احمد نادری در جمع خبرنگاران درباره جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور احمد وحیدی وزیر کشور گفت: اخیرا معاون سیاسی وزیر کشور در بخشنامه ای به استانداران و فرمانداران تاکید شده که نمایندگان حق ورود به پروژه‌ها و امور را ندارند و نباید با نمایندگان مجلس همکاری شود. این موضوع اهانت به مجلس و جایگاه نمایندگان مردم است و به همین دلیل امروز وزیر کشور در جلسه غیرعلنی حضور یافت تا در این باره توضیح دهد. 

وی افزود: وزیر کشور در توضیحات خود گفت که از ابلاغ این بخشنامه اطلاعی نداشته و آن را لغو کرده است و به همه استانداران نیز تاکید کرده که نهایت همکاری و همراهی را با نمایندگان مردم داشته باشند.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: وحیدی در این جلسه تاکید کرد که نمایندگان نقش بسیار مهمی در در پیشرفت روستاها، شهر و استان دارند و هرکسی از مدیران استان که با نمایندگان همراهی نکند، تذکر خواهد گرفت و به همه استانداران گفته ام که کمترین بی توجهی یا خدای نکرده توهین به نمایندگان را بر نمی تابیم. 

نادری با بیان این که اکثریت نمایندگان مجلس در جلسه غیرعلنی از معاون سیاسی وزیر کشور گلایه شدید داشتند گفت: اشاره نمایندگان این بود که امسال سال انتخابات است و مقوله حساس انتخابات نیاز به مدیریت توسط فردی با تجربه دارد درحالی که در سوابق معاون فعلی چنین تجاربی وجود ندارد.

وی در پایان گفت: وزیر کشور وعده داد تا موضوع را بررسی کرده و درباره معاون سیاسی خود تصمیمی بگیرد و اقدامی انجام دهد که مورد رضایت مجلس و دولت باشد.

منبع: برنا

انتهای پیام

کد خبر 14547

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =