کد خبر 14586
۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰

جمیری:

مشکلات عمرانی و زیرساختی مناطق جنوبی شهر بوشهر برطرف شود

مشکلات عمرانی و زیرساختی مناطق جنوبی شهر بوشهر برطرف شود

نماینده مردم بوشهر و گناوه و دیلم در مجلس گفت: مشکلات فرهنگی، عمرانی و زیرساختی مناطق جنوبی شهر بوشهر برطرف شود.

به گزارش نمایندگان، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر و گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری استان بوشهر، خدمت در نظام اسلامی را توفیق الهی دانست و اظهار کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی قدر این نعمت الهی را بدانند، چرا که این مهم یک توفیق بزرگ محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم مستحق بهترین خدمات هستند تصریح کرد: مشکلات و مطالبات مردم در دستگاه‌های اجرایی گاهی با موانعی مواجه است و به موقع خواسته‌های مردم محقق نمی‌شود.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش جهادی استاندار بوشهر در عرصه‌های مختلف به ویژه در پیگیری افزایش اعتبارات عمرانی، تولیدی و سرمایه‌گذاری گفت: باید این اعتبارات کام مردم را شیرین کند و برای آحاد جامعه ملموس باشد.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخصیص اعتبارات عمرانی در سال جاری بیان کرد: اعتبارات در بخش‌های مختلف افزایش قابل توجهی یافته است، ولی برخی طرح‌ها در شهرها و روستاها معطل اعتبار برای تکمیل و راه‌اندازی است که باید مشکلات این طرح‌ها برطرف شود.

جمیری با بیان اینکه استیفای حقوق مردم در همه سطوح باید مورد توجه ویژه قرار گرفته شود، تصریح کرد: با نگاه به جنوب شهر بوشهر شاهد مشکلاتی در زمینه‌های زیرساختی، فرهنگی، بهداشتی، درمانی، عمرانی، خدماتی، طرح‌های آبرسانی، فاضلاب و دیگر حوزه‌ها هستیم که حل مشکلات مردم این منطقه نیاز به نگاه ویژه و تلاش جهادی است.

وی نقش دستگاه‌های اجرایی در طرح‌های فرهنگی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: مباحث فرهنگی تنها مسئول دستگاه‌های فرهنگی نیستند، بلکه هر کدام از دستگاه‌های اجرایی در رشد طرح‌های فرهنگی و جبران عقب‌ماندگی‌ها نقش و ویژه دارند.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بر توجه به پیوست‌های فرهنگی در طرح‌های مختلف تأکید کرد.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام

کد خبر 14586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =